Kids

Balony na urodziny – dla każdego coś fajnego

Każde urodziny należy spędzić wyjątkowo, bo w końcu to ważny dzień. Oczywiście wymaga też właściwej oprawy, dlatego warto o nią zadbać i tutaj polecamy wam balony na urodziny, z których wykonacie świetną dekorację wnętrza, ale też same w sobie mogą stanowić idealny prezent dla ważnej osoby.

Balony urodzinowe – postaw na jakość, postaw na styl, postaw na zabawę

Balony na urodziny dostępne są w różnych wersjach. Można zdecydować się na swoiste klasyki, a więc balony lateksowe, zarówno te w jednym kolorze, jak i kolorowe czy z napisami. Można z nich przygotować swoisty bukiet. Ale ciekawym wyborem są balony foliowe, choćby w kształcie cyferek przedstawiających wiek solenizanta czy kieliszek, a dla dzieci, rzecz jasna, najlepiej sprawdzą się te w kształcie zwierzątek. Warto oczywiście wiedzieć, że balony foliowe można napełniać nie tylko helem, ale i powietrzem. Nie tracą też swojego kształtu, nawet po długim czasie – zatem są must have każdej dużej imprezy do białego rana. Również nader trafnym, a przy tym ciekawym wyborem, są balony Led, które mogą oświetlić każde przyjęcie, ale i stworzyć świetny klimat.

Balony na urodziny to też prezent

Urodzinowe balony mogą być prezentem czy dodatkiem do niego. Tutaj polecamy modele bardzo duże, które przyciągają uwagę. Do sznurka z balonu możecie również dołączyć pudełeczko z prezentem. Możliwości jest wiele. Z okazji 18-tych urodzin takie balony są obowiązkowym podarunkiem dla solenizanta, który wkracza w pełnoletniość. Warto też dużymi cyframi czy napisami przystroić wnętrze. Z balonów warto jeszcze przygotować ścianę dekoracyjną. Będzie ona tłem, na którym możecie robić sobie zdjęcia. Jeżeli przyjęcie urodzinowe ma określoną tematykę, to macie pewność, że odpowiednio dobrane balony będą się w nią wpisywać. W przypadku przyjęcia wystawnego, trafnym wyborem będą złote czy srebrne modele. Z kolei urodzinowe przyjęcia nastoletniego koszykarza musi także mieć właściwą oprawę i najlepiej wtedy postawić na balony przedstawiające piłkę do kosza, a dla miłośniczki makijażu – balony w kształcie szminki czy pędzla do malowania się.

A jakie balony na urodziny dziecka?

Oczywiście czas poświęcić klika zdań urodzinom dziecka. Młodsze dzieci lubią oglądać bajki, lubią wyróżniające się rzeczy, lubią też zwierzęta. W tym przypadku powinniście wybrać balony w kształcie ulubionych zwierząt solenizanta, ale też z ulubionymi bohaterami – Spiderman, Batman a może Świnka Peppa? Wnętrze przystrojone balonami powinno być kolorowe, bo dzieci lubią kolory, a balony będą mogły im służyć także do zabawy.

Dodaj komentarz