Uroda

Domowy manicure hybrydowy? Poznaj hity, które musisz mieć!

Pandemia i związane z nią czasowe zamknięcie salonów kosmetycznych spowodowało, że coraz więcej kobiet postanowiło zacząć wykonywać manicure hybrydowy samodzielnie we własnym domu. Wiele z nich nawet po otwarciu gabinetów kosmetycznych zdecydowało się pozostać przy tej opcji. Jakie kosmetyki warto kupić, jeśli chcemy uzyskać jeszcze lepszy efekt?

Drogeria internetowa eZebra poleca: COVER BASE PROTEIN

Decydując się na dokonanie zakupów w znanej drogerii internetowej, możemy liczyć na to, że znajdziemy w niej szeroki asortyment, a tym samym wiele nowości. Które z niedawno wypuszczonych na rynek nowych produktów kosmetycznych do manicure hybrydowego warto polecić?

Przede wszystkim wartym uwagi jest proteinowy podkład pod lakier hybrydowy Neonail Cover Base Protein, który łączy w sobie zalety tradycyjnej bazy z dodatkowymi właściwościami. Przyspiesza wzrost naturalnej płytki paznokcia, ponieważ dobrze ją odżywia. Jest polecany przez kosmetyczki również z tego powodu, że skutecznie zwiększa przyczepność lakieru, a dodatkowo można go stosować samodzielnie (bez nakładania kolejnej warstwy lakieru kolorowego), gdyż nadaje naturalnej płytce paznokcia subtelny, piękny i równy kolor. Posiada też samopoziomującą formułę, która umożliwia łatwe przedłużenie paznokcia na formie. To rewelacyjny produkt, dzięki któremu każda kobieta może wykonać w pełni profesjonalny manicure hybrydowy we własnym domu. Nawet wtedy, gdy nie jest zadowolona z długości naturalnej płytki.

Drogeria internetowa eZebra poleca: REGENERACYJNE SERUM DO PAZNOKCI

Każda osoba, która od dłuższego czasu wykonuje manicure hybrydowy we własnym domu lub u kosmetyczki może po pewnym czasie zauważyć, że płytka paznokcia staje się bardziej krucha i mniej odporna na łamanie się. Jest to następstwem mechanicznego ścierania płytki przed nakładaniem lakieru hybrydowego (tzw. polerowanie czy matowienie). Właśnie z tego powodu kolejnym produktem polecanym przez drogerię internetową jest serum do paznokci, które warto stosować przez kilka tygodni raz na jakiś czas, gdy akurat na chwilę rezygnujemy z używania lakierów hybrydowych. Dzięki takiemu kosmetykowi paznokcie bardzo szybko powrócą do swojego pierwotnego stanu. Staną się mocniejsze, odżywione i odporne na uszkodzenia. O jakim serum mowa? Oczywiście o produkcie marki specjalizującej się w kosmetykach o właściwościach regeneracyjnych, czyli regeneracyjne serum do paznokci Regenerum w zielonym opakowaniu.

Dbając o własny wygląd, warto raz na jakiś czas sprawdzić nowości dostępne na rynku kosmetycznym. Wiele z tych produktów to prawdziwe perełki, które zachwycają efektami oraz łatwością używania. Można się o nich dowiedzieć, np. przeglądając zakładkę z nowościami w swojej ulubionej drogerii internetowej.

Dodaj komentarz