Lifestyle

Elżbieta Starostecka – co się stało z największą gwiazdą „Trędowatej”?

Elżbieta Starostecka obecnie nadal wygląda przepięknie. Jednak musimy zaznaczyć, że od lat się nie pojawia już przed kamera. Chcielibyśmy wiedzieć co się dzieje obecnie z gwiazdą „Trędowatej”? Wróżona aktorce ogromną karierę. Przewidywano nawet karierę międzynarodową. Jednak aktorka zniknęła całkowicie z show biznesu.

Zachwycała widzów w całej Polsce

Elżbieta Starostecka zachwyciła widzów w całej Polsce swoją rolą w adaptacji prozy Mniszkówny. Filigranowa oraz delikatna Elżbieta Starostecka zachowała dziś swoją dawną urodę, która ją uczyniła prawdziwym obiektem westchnień większości Polaków. Chcielibyśmy wiedzieć co obecnie porabia ta aktorka? Nie było wiadomo tak naprawdę przez lata, gdzie się skryła przed tym światem mieszanym show biznesu. Jak wspomina swoje najlepsze lata popularności?

Okazuje się, że aktorka wraz z biegiem czasu miała dosyć ciemnych stron sławy. Chociaż jej się podoba, że ma masę fanów, to występowanie w filmach jednak nie było jej szczytem marzeń. Przyznaje, że woli spokojne życie od sławy. Nie chce wzbudzać zainteresowania. Nie chciała także zostać gwiazdą. Przyznała, że nie jest to dla niej. Ostatni raz okazję mieliśmy podziwiać tę aktorkę w roku 1993 w filmie Przypadek Pekosińskiego. Konsekwentnie od tamtego czasu odmawiała przyjmowania kolejnych ról. Dopiero zrobiła wyjątek w roku 2012. Wówczas w serialu „Lekarze” zagrała rolę Krystyny Keller.

Kim jest mąż aktorki?

Elżbieta Starostecka pozostaje już od kilkudziesięciu lat żoną jednego mężczyzny. Chodzi o Włodzimierza Korcza. Para decyzję o ślubie podjęła gdy mieli jedynie dwadzieścia jeden lat. Na ślubnym kobiercu stanęli dokładnie dwa lata później.

Włodzimierz Korcz i Elżbieta Starostecka mają dwójkę dzieci. Jest to Anna Maria oraz Kamil Jerzy. Mieszkają na Żoliborzu. Włodzimierz Korcz jest znanym kompozytorem oraz autorem wielu przebojów. Jest także współpracownikiem bardzo znanej piosenkarki Alicji Majewskiej. Para się poznała na studiach. Ich wydziały się mieściły w jednym budynku.

Elżbieta Starostecka pozostaje dzisiaj tak samo urocza oraz śliczna, jaką pamiętajmy ją przed laty. Mamy ogromną nadzieje, że aktorka nie poprzestanie jedynie na pokazaniu się w serialu „Lekarze” i będziemy jeszcze mieli okazję się zachwycać jej talentem na ekranie. Czas pokaże jak to wszystko się potoczy. Nadzieję jednak mamy ogromną. Nie pozostaje nam nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i poczekać. Oby nasze marzenia się spełniły. Na pewno liczymy, że się uda. W innym wypadku będziemy musieli się pogodzić z tą olbrzymią stratą.

Dodaj komentarz