Uncategorized

Kim jest Fagata? Kontrowersyjna influencerka nie stroni od dram i walk w oktagonie!

Zderzenie ze światem influencerów może być szokującym doświadczeniem, tym bardziej jeśli trafi się na osobę, której internetowa sława opiera się na samych kontrowersjach. O Fagacie robi się coraz głośniej, a dramaty, kłótnie i walki MMA to niej chleb powszedni. Kim jest Agata Fąk i jak wyglądała jej droga do sławy?

Interesuje Cię świat influencerów? Sprawdzaj plotki, newsy, gwiazdy na Spokeo! Dziś przyjrzymy się Agacie Fąk, która w Internecie funkcjonuje jako „Fagata”. O dziewczynie robi się coraz głośniej wraz z kolejnymi szokującymi faktami, które wychodzą na światło dzienne. Wszystko zaczęło się gorącego romansu ze sławnym influencerem, a kończy na uczestnictwie w kontrowersyjnych walkach w oktagonie, w których biorą udział internetowe sławy. Chcesz wiedzieć więcej na temat tej incluencerki? Czytaj dalej!

Od czego zaczynała Fagata?

W jednym z wywiadów Fagata wyzwała, że w czasach szkolnych uchodziła za bardzo dobrą uczennicę. Jej wielką pasją był rysunek, który praktykowała przez wiele lat, dzięki czemu dostała się na studia architektoniczne. Jak się później okazało, Fagacie nie głowie były wykłady i nauka. Dziewczyna łaknęła sławy, dużych pieniędzy i dobrej zabawy. Marzenia Fagaty pchnęły ją prosto w ramiona Stuu – popularnego yourubera i założyciela Teamu X, do którego dziewczyna oczywiście dołączyła.

Jak się później okazało, miłość pary szybko wygasła, a związek zakończył się wielką awanturą i rzucaniem wzajemnych oskarżeń. Fagata nazwała swojego byłego chłopaka psychopatą i zaczęła opowiadać szokujące historie z jego udziałem, z których jednak później się wycofała, tłumacząc, że działała pod wpływem wielkich emocji.

Internetowa sława i kolejne influencerskie dramaty

Internetowa drama z youtuberem Stuu sprawiła, że o Fąk zaczęły rozpisywać się wszystkie plotkarskie serwisy. Niezrażona tym faktem dziewczyna, postanowiła kontynuować swoją influencerską karierę. Drugi związek Fagaty z Kamerzystą jeszcze bardziej podsycił zainteresowanie publiczności. Relacja pary szybko zakończyła się gigantyczną awanturą, której urywki znalazły się w sieci.

Na tym nie koniec dram Fagaty. Internetowe relacje rzadko bywają szczere. Tak było w przypadku przyjaźni Fagaty z Maszą, które razem stworzyły youtubowy duet. Po jednej z kłótni była przyjaciółka Fąk opublikowała fragment rozmowy, w trakcie której na jaw wyszły prawdziwe zamiary dziewczyny. Okazało się, że głównym motywem dotychczasowej działalności Fagaty, było znalezienie partnera, który zapewni jej sławę i życie na poziomie.

Pomysły na jesienne i zimowe wieczory. Co robić w domu z rodziną, partnerem lub partnerką?

Agata „Fagata” Fąk jako zawodniczka walk MMA

Fagata została zaproszona do wzięcia udziału w High League 4 – gali walk MMA z udziałem internetowych gwiazd. Umiejętności Fąk okazały się niewystarczające do tego, aby pokonać w oktagonie swoją internetową koleżankę Lexy Chaplin. Okazuje się, że Fagata będzie miała kolejną okazję do tego, aby sprawdzić się w roli fighterki. Już niedługo weźmie udział w kolejnej walce, tym razem jej przeciwniczką będzie Natalia „Natsu” Karczmarczyk.

Dodaj komentarz