Lifestyle

Kim jest Joanna Kryńska?

Uwielbiasz serwisy informacyjne, które prowadzi Joanna Kryńska? My także. Naprawdę jest to osoba niezwykle profesjonalna, którą dobrze się słucha i ogląda. Czego chcieć więcej? Musimy przyznać, że nie ma lepszego połączenia.

Życie prywatne Joanny Kryńskiej

Joanna Kryńska rozstała się jakiś czas temu ze swoim mężem. Chodzi o dziennikarza Tomasza Marca. Para ta wzięła cudowny ślub w roku 2011. Ślub i wesele miało miejsce w Siemiatyczach. Pomimo tego, że już nie są razem, to mogą się pochwalić swoich największym osiągnięciem. O co chodzi? Chodzi o ich cudownych synów. Bowiem para doczekała się dwóch przepięknych i mądrych synów. Jest to ośmioletni Franek oraz pięcioletni Jaś.

Okazuje się, że Tomasz Marzec po rozstaniu ma już nową partnerkę. Jednak Joanna Kryńska nie została mu dłużna. Także układa sobie na nowo swoje życie uczuciowe.

Z kim spotyka się Joanna Kryńska? Spotyka się bowiem z dziennikarze, który jest znany z ksywki – Gabor. Chodzi o Grzegorza Jędrzejewskiego. Jest to dokładnie ten mężczyzna, które stoi w bramce w szarym dresie w programie o nazwie „TurboKozak” w stacji Canal+. Co więcej dziennikarz ten występuje również w Reprezentacji Dziennikarzy oraz do tego w Reprezentacji Artystów Polskich. Oczywiście o tym związku dowiedzieliśmy się z mediów społecznościowych. Pochwalili się wspólnym zdjęciem. Gabor napisał na Instagramie, że Walentynki ma codzienni i zamieści zdjęcie, na którym na murze widoczny jest napis „Kocham Cię Joanno”. Para także niedawno postawiła na wspólne morsowanie.

Wspólne pasje

Para zakochanych na pewno ma swoje wspólne pasje. Na pierwszym miejscu stawiają dziennikarstwo. Nie jest to jednak jedynie praca, ale tak naprawdę ich całe życia. Zarówno ona sprawdza się w tym zawodzie, jak i także on. Mogą porozmawiać sobie o swojej pracy i podzielić pewnymi spostrzeżeniami. Zarówno Joanna Kryńska, jak i także Grzegorz Jędrzejewski dążą do profesjonalizmu. Mimo tego, że mówi się, że nie ma ludzi idealnych, to tej parze naprawdę mało brakuje. Musimy wiedzieć, że najważniejsze jest to, że robią to co lubią. Widać to na ekranie i widzowie także to czują.

Miło się na nich patrzy i na pewno chcemy w ich programach podziwiać ich w dalszym ciągu. Czym by był dzień bez Joanny Kryńskiej w serwisie informacyjnym. Niektóre osoby chyba tylko dla Joanny oglądają codzienne informacje. Nawet najgorsze informacje przez nią przekazane jakoś nas nie przerażają. Na tym polega właśnie profesjonalizm. Oczekujemy jeszcze więcej i więcej. Na pewno będziemy obserwować dalszy rozwój kariery pani Joanny.

Dodaj komentarz