Lifestyle

Kim jest Pola Bogdańska?

Interesujesz się modą i szukasz inspiracji w sieci? Na pewno znasz Polę Bogdańską. Pola Bogdańska jest bardzo znaną influencerką, a także popularną projektantką mody i stylistką. Jest niesamowicie utalentowana. Za chwilę powiemy sobie o tej osobie nieco więcej.

Szczegóły z życia Poli Bogdańskiej

Pola Bogdańska studiowała na MSKUPU. Już na studiach mogła się pochwalić wieloma wyróżnieniami. Między innymi otrzymała pięć wyróżnień za swoją kolekcję o nazwie Bad Habits. Od kogo otrzymała te znaczące wyróżnienia? Był to Maciej Zień, Fashion Magazine, portal fashionbiznes.pl oraz także Fashion Tv Magazine. Musimy przyznać, że są to marki niezwykle znane oraz cenione. Zatem dla studentki Poli Bogdańskiej była to niezmiernie ważna kwestia. Mogła czuć się dumna oraz naprawdę wniebowzięta.

Jednak to nie koniec sukcesów Poli Bogdańskiej. Pola Bogdańska otrzymała zaproszenie od bardzo znanej firmy 4F na trzymiesięczny staż. Później gdy już nabrała jeszcze większej wprawy, to nie pozostało nic innego jak założenie swojej własnej marki. Właśnie tak zrobiła. Na jej koncie pojawiła się marka Fields. Następnie jej kariera nabrała już ostrego tempa. Pola Bogdańska była w roku 2016 Ambasadorką JOY. W listopadzie 2017 roku (dokładnie rok później) osiągnęła kolejny sukces. Pojawiła się bowiem na okładce tego jakże znanego magazynu. Na Instagramie obecnie obserwuje ją ponad osiemdziesiąt tysięcy osób.

Czego dowiemy się z Instagrama Poli Bogdańskiej?

Na Instagramie Pola Bogdańska przede wszystkim prezentuje swoje kreacje. Możemy ją zobaczyć w wielu ciekawych stylizacjach. Nie ukrywamy, że możemy zaczerpnąć troszkę z jej ciekawych połączeń. Jest to idealny profil dla wszystkich osób , które uwielbiają bawić się z modą. Nie jest to jednak miejsce, w którym jedynie pooglądamy sobie zdjęcia, ale rzeczywiście czegoś się nauczymy. Dla początkującego influencera czy też dla początkującego projektanta mody jest to świetny profil. Naprawdę wiele się z niego dowiedzą. Mogą się zainspirować. Jednak pamiętajmy o tym, że chodzi o inspirowanie. Nie wolno nam w żadnym wypadku niczego kopiować. Byłoby to naprawdę nierozsądne i jednocześnie niezgodne z prawem. Nie zapominajmy o tym. Jeśli chcemy podpatrzeć stylizacje dla siebie, to zdroworozsądkowo będzie ocenić swoją figurę. Znajomość własnych wad i zalet jest niezmiernie ważne. W innym wypadku możemy zamiast ciekawego efektu uzyskać efekt dosyć mizerny, a w niektórych przypadkach nawet karykaturalny. Nie dopuszczajmy do tego w żadnym wypadku.

Dodaj komentarz