Lifestyle

Agnieszka Kotulanka – dzieci Katarzyna Sas Uhrynowska i Michał Sas Uhrynowski

Dzieci Agnieszki Kotulanki, Katarzyna Sas Uhrynowska oraz Michał Sas Uhrynowski, bardzo dbają o utrzymanie swojej prywatności. Chociaż media wciąż poświęcają sporo uwagi zmarłej w 2018 roku aktorce, to wciąż niewiele wiadomo, jak żyje dwójka jej dzieci.

Agnieszka Kotulanka — dzieci Katarzyna Sas Uhrynowska i Michał Sas Uhrynowski

Ojcem Katarzyny oraz Michała jest Jacek Sas Uhrynowski, którego Agnieszka Kotulanka poznała w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej. Para pobrała się w 1980 roku, a w roku przemian ustrojowych wyemigrowali do Kanady. Niestety małżeństwo nie było udane, dwa lata później Kotulanka powróciła do Polski z dziećmi.

Samotne życie z dwójką małych dzieci (Michał Sas Uhrynowski rocznik 1985, Katarzyna Sas Uhrynowska rocznik 1987) nie należało do łatwych. Zanim Agnieszka Kotulanka otrzymała rolę w serialu Klan (1997), chwytała się różnych zajęć, aby utrzymać rodzinę.

Dziś, prawie 2 lata po śmierci aktorki, media wciąż dociekają, czym zajmują się jej dzieci. Wiemy jedynie, że Michał i Katarzyna do samego końca opiekowali się chorą mamą, która nie stroniła od alkoholu. Twórcze życie aktorki estradowej i filmowej jeszcze nakręcało ją w tym przyzwyczajeniu i niszczyło najpiękniejsze lata w życiu jej dzieci.

Kilka lat temu tygodnik Fakt pisał, że troska o mamę, kosztowała ich sporo stresów. Katarzyna Sas Uhrynowska była przerażona tym, że jej mama nie chce wyciągnąć żadnych wniosków, że nie widzi problemu w swoim zachowaniu. Postanowiła, że zerwie z nią kontakt. Nie ma siły na jej wykręty — pisał Fakt.

Pod koniec córka Kotulanki przestała się już nią zajmować. Skupiła się na restauracji Sas Duck&Chicken, którą w 2016 roku otworzyła wspólnie z bratem. Chciała nawet zatrudnić mamę do pracy, ale pomysł spalił na panewce. Niestety rodzinny projekt upadł, rodzeństwo musiało zamknąć biznes.

To był dla Kasi duży cios, wiązała z tym miejscem duże nadzieje. Samo miejsce jest uważane za pechowe, to już któraś restauracja z rzędu, która musiała zostać zamknięta z powodu słabego ruchu — mówiła znajoma rodzeństwa.

Dodaj komentarz