Moda

Aktualne Sortex promocje- okazje zebrane w jednym miejscu.

Sortex jest to sieć sklepów, który w asortymencie posiada odzież używaną i czyściwo. Aktualne sortex promocje to coś, czego szuka wielu z was.

W Polsce na nowo sklepy z używaną odzieżą stają się hitem, głównie wśród młodzieży, która w dużej mierze angażuje się w dbanie o planetę i stara się żyć zgodnie z duchem zero waste. Wybierając ubrania z drugiej ręki
pomagamy zmniejszyć konsumpcjonizm i ilość produkowanych, nowych ubrań. Przemysł odzieżowy jest ogromnym obciążeniem dla środowiska. Dając ubraniom drugie życie, dokładam swoją cegiełkę do tego by popyt na nowe ubrania się zmniejszył, co wpłynie na zmniejszenie produkcji i zużywanych surowców.

Aktualnie Sortex posiada sklepy w miastach takich jak Nowy Sącz, Jaworzno czy Częstochowa, a ich asortyment jest niesamowicie obszerny. Znajdziemy tam wszystko- od ciepłych swetrów i kozaków po plażowe koszule i sandały. Najlepsze jednak jest to że regularnie pojawiają się tam promocje na ubrania, zależne od bieżących wydarzeń oraz wyznaczonych dni, kiedy to świeży towar przyjeżdża do sklepu.

Aktualne Sortex promocje można odnaleźć na stronie Sortexu na Facebooku. Trzeba jednak być na bieżąco i śledzić szybko uciekające okazje. Poniżej zebraliśmy informacje, które pomogą Ci nie przegapić ofert.

Oficjalna strona.

Aktualna rozpiska wszystkich dostępnych promocji dostępna jest na oficjalnej witrynie internetowej Sortexu. Szukając promocji sugerujmy się tabelą dostępną w tym miejscu, by uniknąć przestarzałych ofert i błędnych informacji.

Wybór sklepu.

Sortex to duża sieć sklepów. Promocje różnią się w zależności od lokalizacji sklepu. Każdy ma nieco inny rozkład. Szukając ofert odnajdźmy sklep, który nas interesuje i upewnijmy się, że sprawdzamy odpowiednią rubrykę.

Jak odczytać tabelę?

Po pierwsze odszukajmy w pierwszej rubryce lokalizację sklepu, który nas interesuje. Bardzo ważne jest, by nie pomylić sklepów- różnią się one promocjami, terminami dostaw i ofertą. Kiedy wybraliśmy nasz sklep sprawdźmy w następnej rubryce, kiedy jest nowa dostawa. Od tego dnia po kolei w następnych rubrykach mamy rozpisane promocje, które danego dnia obejmą cały asortyment. Zniżki jakie oferuje Sortex to głównie obniżenie ceny- nawet
do 75%.

W ostatnich dniach danej kolekcji mamy następujące promocje:

  • przedostatni dzień przed dostawą: jedna sztuka odzieży za 4 zł.
  • ostatni dzień przed dostawą: jedna sztuka kosztuje 2 zł.

Gdy w sklepie pojawia się nowa kolekcja, promocje idą od początku tym samym systemem. Czasem niektóre z nich nie są danego dnia dostępne w naszym sklepie, dlatego ważne jest dokładne śledzenie tabeli.

Dodaj komentarz