Uncategorized

Bench – marka odzieżowa dla wymagających

Synonim dobrego stylu, połączenie klasyki z nowoczesnością i doskonała odpowiedź na bieżące trendy – te słowa najtrafniej opisują markę Bench. Brytyjska marka odzieżowa przez lata wykształciła własny, niepodrabialny styl, z którego korzystają miłośnicy mody street wear. Co dotychczas wiadomo o marce Bench i jej asortymencie?

Niebanalny design i wygoda

Komfortowa odzież o wyrazistym wyglądzie jest ponadczasowa i najbardziej poszukiwana. W odpowiedzi na zapotrzebowanie powstała marka Bench, oferując odzież, obuwie i dodatki typowe dla fanów miejskiego stylu. Założona w Manchesterze firma szybko zyskała szerokie grono zwolenników, głównie w środowisku skaterów i fanów jazdy na BMX-ach. W ofercie znajduje się zarówno odzież damska Bench, jak i ciuchy męskie oraz dziecięce.

Angielski lifestyle podbija świat

Marka Bench została założona w 1989 roku, zatem jest to dość młody gracz na odzieżowym rynku. Szybko jednak okazało się, że założyciele mają nosa do wyznaczania trendów. Oferowana przez nich odzież damska Bench szybko zachwyciła przedstawicielki płci pięknej, zyskując szerokie grono stałych klientek na całym świecie.

Potwierdzeniem tego jest zwycięstwo w brytyjskim plebiscycie „CoolBrands”, gdzie marka Bench znalazła się wśród najpopularniejszych światowych projektantów. Fascynujące, że odzież, która zamyka się w gamie klasycznych barw, zyskała takie uznanie w świecie mody. Marka Bench rzadko wykorzystuje szeroką paletę barw do produkcji swojej odzieży. Dominuje tu biel, czerń i odcienie granatu, przeplatane złotą lub srebrną aplikacją. Być może fenomen marki tkwi w tym, że oprócz świetnego designu, odzież można swobodnie łączyć z wieloma stylami.

Odzież damska Bench – topowe kolekcje dla pań

Marka Bench od samego początku wyraźnie kieruje swój tor w stronę sportu. Wygoda i komfort użytkowania to priorytety dla założycieli. Takie podejście sprawiło, że firma nie podąża za trendami, lecz sama je wyznacza. Każda kolekcja spotyka się z ogromnym uznaniem klientów w całej Europie, USA czy Australii. W asortymencie odzieży damskiej Bench znajdują się zarówno koszulki, bluzy i spodnie sportowe, jak i kurtki, stroje kąpielowe, bielizna czy obuwie.

Związki ze sceną muzyczną

Marka Bench od samego początku mocno kibicowała miłośnikom jazdy na BMX-ach i deskorolkach. Zamiłowanie twórców marki do muzyki również znalazło swoje odzwierciedlenie w karierze. Bench jest oficjalnym sponsorem największych muzycznych wydarzeń w Europie. Obecność giganta odzieżowego zauważalna jest także na Ibizie, czyli w światowej stolicy muzyki klubowej, oraz na brytyjskim festiwalu muzycznym Creamfields utrzymywanym w klimatach muzyki electro.

Sukces szyty na miarę

Co zadecydowało o spektakularnym wejściu marki na rynek odzieżowy? Producenci od samego początku tworzyli swoje kolekcje, skupiając się na wyrażaniu indywidualnego stylu prawdziwych ludzi. Odbiorcy pokochali markę za innowację oraz wierność swojemu stylowi. Dziś odzież damska Bench jest jedną z najchętniej kupowanych i noszonych przez kolejne pokolenia kobiet na całym świecie.

Dodaj komentarz