Moda

Biżuteria jako prezent urodzinowy

Zakup biżuterii na prezent urodzinowy jest doskonałym pomysłem, aby uświetnić taką okazję. Nieważne, czy zamierzasz podarować ją koleżance, mamie, córce czy najbliższej przyjaciółce; to na tyle ponadczasowy dodatek, że z pewnością znajdziesz coś dobrego dla osoby w każdym wieku. Poza tym, chyba każdy na tym świecie będzie ucieszony z takiego prezentu!

Naszyjniki

Jeśli osoba, którą obdarowujesz prezentem, jest ci bliska, możesz pokusić się o wybranie naszyjnika. Z pewnością znasz gust tej osoby, więc wybranie czegoś w jej stylu nie będzie trudnym zadaniem. Naszyjniki są typem biżuterii, który zazwyczaj się wręcza ważnej dla nas osobie, gdyż jest to element, który rzuca się w oczy przy każdej stylizacji. Na taką okazję jak urodziny sprawdzą się naszyjniki celebrytki lub naszyjniki z imieniem, które są dość uniwersalne i pasują do każdego stroju, a jednak wyróżniają się na tle innych dodatków. Jeżeli wolisz postawić na coś bardziej klasycznego, możesz po prostu zdecydować się na zakup prostego łańcuszka, który obdarowana osoba będzie mogła wykorzystać do różnych zawieszek.

Kolczyki

Następnym pomysłem może być kupno kolczyków. Nawet jeśli nie do końca jesteś przekonana jaki model wybrać, jest sporo wzorów dość uniwersalnych, które sprawdzą się u każdego. Jednym z takich będą kolczyki koła, których wielkość można dobrać w zależności od charakteru osoby obdarowywanej. Dla dojrzałych kobiet ceniących sobie klasykę, świetnym konceptem może być kupno kolczyków wkrętów, czy to tradycyjnych, płaskich, złotych kulek, czy takich ozdobionych kamieniami szlachetnymi.

Bransoletki

Najmniej zobowiązującym prezentem w przypadku biżuterii zdaje się być bransoletka. Delikatny, srebrny łańcuszek okalający nadgarstek będzie pasował do każdej okazji. Jeśli zamierzamy podarować bransoletkę młodej dziewczynie, z pewnością ucieszy ją model bransoletki celebrytki – bardzo popularny w ostatnich sezonach. U jubilera internetowego SAVICKI znajdziesz wiele różnych pomysłów, a co więcej, możesz tam nawet skorzystać z pomocy konsultanta online!

Dodaj komentarz