Moda

Bluza w nowym obliczu – nie tylko na sportowo

Bluzy od lat kojarzą się z odzieżą zakładaną na treningi lub ubraniami, które można łączyć ze sportowymi butami i luźnymi spodniami. Obecnie jednak trendy się zmieniły, pozwalając na noszenie takich ubrań w innej konfiguracji. Co powiesz na bluzę w nowoczesnym wydaniu?

Bluza na co dzień

Bluzy są doskonałym wyborem w sytuacji, gdy planujesz spokojny dzień w domu lub wyjście do miejsc, w których nie trzeba zachowywać zbyt dużej elegancji. Taka odzież w połączeniu z wygodnymi legginsami wygląda estetycznie, jednocześnie pozwalając na zachowanie komfortu. W ostatnim czasie luźne ubrania noszone w domu stały się niezwykle popularne. Wiele z nich nadaje się także na szybki wypad do sklepu czy spacer.

Bluzę można łączyć również z koszulą. Jak to zrobić? Wystarczy wybrać jednolity model bez kaptura, a spod niego wystawić biały kołnierzyk koszuli. Jest to znacznie bardziej eleganckie rozwiązanie niż połączenie samej bluzy z legginsami. Do takiego kompletu można również założyć jeansy oraz trampki. Dobrze sprawdzą się także buty na grubej podeszwie.

Bluzy, które nadają się do noszenia nie tylko podczas treningów znajdziesz na stronie https://plnylala.pl/. Obecnie w modzie są warianty kolorowe, które z powodzeniem można łączyć z klasycznymi jeansami czy ciemnymi spodniami.

Bluza i spódnica

Ciekawym pomysłem jest także zestawienie bluzy ze spódnicą. W tym przypadku można postawić na prawdziwe szaleństwo. Warianty wciągane przez głowę sprawdzą się idealnie zarówno w połączeniu z jeansem, jak i klasycznymi spódnicami ołówkowymi. W ten sposób skutecznie podkreślisz swoje nogi, zachowując swobodę ruchu w górnych partiach ciała. Jest to doskonałe rozwiązanie latem, kiedy rano temperatury są zbyt niskie na noszenie krótkiego rękawka. Z czasem wystarczy zdjąć bluzę i cieszyć się piękną pogodą.

Modnym rozwiązaniem okazuje się także łączenie bluz ze spódnicami dresowymi w tym samym kolorze. Jest to świetna alternatywa dla klasycznych kompletów, w których skład wchodzą spodnie. Taki zestaw z powodzeniem można zestawić z trampkami.

Dodaj komentarz