Moda

Buty Ryłko wyróżniają się doskonałą jakością wykonania i wykończenia! Sprawdź!

Marka Ryłko tworzy buty z myślą o jak najlepszym połączeniu walorów estetycznych z cechami zapewniającymi komfort użytkowania. W swojej ofercie posiada obuwie damskie i męskie, jak również galanterię skórzaną.

Marka Ryłko tworzy buty z myślą o jak najlepszym połączeniu walorów estetycznych z cechami zapewniającymi komfort użytkowania. W swojej ofercie posiada obuwie damskie i męskie, jak również galanterię skórzaną.

W 1964 roku Stanisław Ryłko otworzył własny zakład szewski w Kalwarii Zebrzydowskiej. Ryłko wchodzi na rynek tworząc początkowo wyłącznie obuwie męskie. Szał na punkcie Beatlesów sprawia, że moda tamtych lat jest mocno inspirowana stylem chłopców z Liverpoolu. Stanisław Ryłko pochodzi z szewskiej rodziny, a szycie butów zaczynał jako nastolatek. Początkowo był to mały zakład rzemieślniczy, który wytwarzał buty metodą tradycyjną i był prowadzony jednoosobowo, przez właściciela. Dziś sprzedaje kilkaset tysięcy par rocznie w sieci ponad stu firmowych sklepów.

W modzie damskiej królują trapezowe sukienki i spódniczki mini, w męskiej natomiast wąskie, drelichowe spodnie, golfy i marynarki bez kołnierzy. Ryłko od początku stara się iść z duchem czasu lansując najpopularniejszy model męski tego okresu, potocznie zwany „beatlesówkami”.

Dobra jakość produktów przyczyniła się, że firma w szybkim tempie się rozrosła. Ryłko posiada firmowe sklepy w Polsce, a także sklepy na Litwie, Łotwie, w Estonii i Rosji. Marka jest bardzo popularna i nie ma chyba w Polsce rodziny, która kiedyś nie kupiła butów powstałych w zakładach Ryłko.

W ofercie Ryłko znajdziecie ponad 20000 produktów, między innymi:
– damskie buty ślubne
– szpiliki
– botki damskie
– półbuty damskie
– trzewiki męskie
– torebki damskie
– zapachy

Korzyści zakupowe:
– Darmowa wymiana i zwrot od 99zł
– Szybka dostawa za pośrednictwem: DPD, Pocztex oraz Paczkomaty
– Różnorodna oferta produktów
– Produkty zgodne z najnowszymi trendami
– Szeroka rozmiarówka 33 – 42, również z rozmiarami „połówkowymi”

Buty Ryłko wyróżniają się doskonałą jakością wykonania i wykończenia, zamów już dziś w oficjalnym sklepie Rylko.com!

Dodaj komentarz