Lifestyle

Celia Jaunat instagram – kim jest?

Celia Jaunat to pochodząca z Francji modelka, która od wielu lat jest partnerką Grzegorza Krychowiaka. Obecnie jest jedną z najpopularniejszych WAGs reprezentacji Polski. Celia Jaunat instagram robi ogromne wrażenie. Poznaj najciekawsze informacje o tej pięknej kobiecie.

Królowa mediów społecznościowych

Chociaż w Polsce sportową parą, która podbija czołówki największych gazet są Anna i Robert Lewandowscy, to niczym nie ustępuje im Celia Jaunat oraz Grzegorz Krychowiak. Para ta jest słynna ze swojego zamiłowania do mody. Chwalą się tym na swoim Instagramie. Wystarczy zerknąć na Celia Jaunat instagram i przekonamy się o tym na własnej skórze.

Grzegorz Krychowiak ze swoją partnerką poznali się we Francji. Wówczas pomocnik był piłkarzem Stade Remis oraz grał w zespole z Borfeaux na wypożyczeniu. Para poznała się w szkole, do której razem chodzili. Ich związek cały czas rozkwita. Celia jest modelką i w świecie mody naprawdę doskonale się odnajduje. Podobnie jak Grzegorz Krychowiak dzielić mogą swoją pasję.

Co ją urzekło w Grzegorzu Krychowiaku?

Celia Jaunat jest bardzo zakochana w piłkarzu. Na każdym kroku, w każdym wywiadzie podkreśla co ją urzekło akurat w Grzegorzu. A zatem co to było? Najbardziej spodobał się jej jego akcent. Po prostu urzekł ją tym jak mówił. Sprawiło to, że zwróciła na niego uwagę. Jednak oczywiście przyznaje, że sam wygląd piłkarza tutaj miał wiele do powiedzenia. Spodobało jej się także to jak jej zbudowany. Jego wzrost oraz umięśnione ciało także ją urzekły.

Okazuje się, że wszystko się zaczęło od bardzo niewinnego kłamstwa Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz podobno przedstawił się swojej dziewczynie przyszłej jako student. Od chwili gdy oboje się zeszli ze sobą, spędzają dużo czasu razem. Chociaż życie piłkarza nie jest to do końca łatwe, to para wspólnie podróżuje. Celia Jaunat jest zakochana na zabój w Grzegorzu. Nie tylko wspólnie interesują się modą, ale także ich wspólną pasją jest podróżowanie. Co jak co, ale naprawdę musimy przyznać, że jest to bardzo udana para. Podziwiamy ich i naprawdę robią na nas spore wrażenie. Jesteśmy pod wrażeniem ich miłości oraz tego, że po wielu latach wciąż odzywają się do siebie z szacunkiem oraz kochają się chyba jeszcze bardziej. Pozostaje nam (jako fanom) nic innego jak tylko przyglądanie się im oraz nie ukrywamy, że czekamy, aż pojawi się dziecko. To dopiero będzie super wiadomość. Liczymy, że już niedługo tak się właśnie stanie. Już nie możemy się doczekać. Rodzina na pewno się wkrótce powiększy.

Dodaj komentarz