Lifestyle

Cmentarianki – tani lans na cmentarzu

W ciągu ostatnich lat obserwuje się w Polsce niepokojący trend. Chodzi o tzw. cmentarianki, których niestosowny ubiór na cmentarzu sprawia, że wiele osób przeciera oczy z niedowierzaniem. O czym mowa?

Cmentarianki — tani lans na cmentarzu

1 listopada to szczególny dzień, w którym odwiedzamy groby bliskich. To przede wszystkim czas refleksji i zadumy. Jednak nie dla wszystkich. Wiele osób chyba zapomina, o co tak naprawdę chodzi w Święcie Zmarłych. Ten szczególny dzień traktują jako okazję do lansu na cmentarzu i zamiast wspominać, uprawiają tzw. „grobing”. O co dokładnie chodzi?

O mocny makijaż, krótkie spódniczki w panterkę, obcisłe legginsy razem z krótką kurteczką, które podkreślają kształty albo neonowe ubrania, które widać z odległości kilku kilometrów. Kobiety, które pojawiają się w takich strojach na cmentarzu, zostały przez internautów określone mianem „cmentarianek”. Ich wygląd potrafi wprawić w osłupienie wiele osób. Wszyscy są również zgodni, że tego typu stylizacje są brakiem szacunku dla zmarłych oraz ich rodzin. I choć dla wielu osób cmentarianki wyglądają zabawnie, to tych, którzy przyszli na cmentarz powspominać swoich bliskich, raczej nie śmieszą. Najgorsze w tym wszystkim jest chyba to, że bardzo często cmentarianki robią sobie przy grobach zabawne selfie, według nich oczywiście. Dla nich przechadzka między grobami to doskonały moment na lans. Poniższe zdjęcia to tylko niektóre z przypadków.

CMENTARIANKI: Tani lans pomiędzy grobami (Śmiać się czy płakać ...
Cmentarianki

Dodaj komentarz