Lifestyle

Co podarować przyjaciółce?

Jak masz przyjaciółkę z którą tworzycie zgrany duet to pomyśl o podarunku z okazji rocznicy waszej długoletniej znajomości lub zbliżających się urodzinach. Przyjaciółka będzie zadowolona gdy prezent będzie spersonalizowany, piękny i funkcjonalny. Poniżej przykłady upominków, które możesz wręczyć na znak waszej wyjątkowej relacji.

Bransoletka z grawerunkiem

Biżuteria jest prezentem zawsze mile odbieranym, dlatego dla przyjaciółki możesz podarować bransoletkę z misiem na której znajdzie się miejsce na sentencję i wyróżniającą grafikę. Wybór jest spośród kilku typów bransoletek, dzięki niemu możesz dopasować bransoletkę do gustu przyjaciółki. Prezentem mogą być bransoletki: na sznurku – dostępne w różnych kolorach w tym pastelowych. Na łańcuszku – dodaje kreacją dyskretnego szyku i ładnie się mienią. Z koralikami – perłowy połysk koralików dodaje blasku stylizacji. Stwórz własną piękną i gustowną kompozycję wybierając odpowiedni rodzaj bransoletki i niepowtarzalny kształt zawieszki.

Stwórz własną piękną i gustowną kompozycję, wybierając odpowiedni rodzaj bransoletki i niepowtarzalny kształt zawieszki.

Zegarek z wymiennymi paskami

Kolejnym ciekawym prezentem są zegarki od Zu-watch, które są w bogatej palecie kolorów i wzorów. Umożliwia to stworzenie naprawdę wielu kombinacji więc z łatwością wyczarujesz prezent jedyny w swoim rodzaju. Jest możliwość doboru: silikonowe paski – na nich znajduje się fantastyczna grafika. Są miękkie i wygodne w noszeniu. Kolorystyka uniwersalna pozwala na tworzenie bardziej odważnych lub klasycznym stylu. Metalowe bransolety – dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych. Są komfortowe w noszeniu i eleganckie. Tarcza i koperta – można dopasować pod względem wielkości i koloru. Taki zegarek z wymiennymi paskami to obowiązkowy dodatek to ubiory każdej nowoczesnej kobiety, która lubi być na bieżącą z obecnymi trendami.

Drewniany album ze spersonalizowanym grawerem

Drewniany album z grawerunkiem to kolejny prezent, który potwierdzi bliskość waszych więzi. Taki spersonalizowany album na zdjęcia dostaniesz od marki Carpentry Shop. Fotografie to znakomity sposób na uwiecznienie wspomnień. Zanim wręczysz przyjaciółce część albumu możesz zapełnić waszymi zdjęciami. Album można spersonalizować wybierając grafikę , która nawiązuje do waszych relacji lub wspólnych zainteresowań. Wymyślony napis którym może być data lub wasze imiona. Okładka stworzona jest z jasnej sosnowej sklejki, która jest bardzo wytrzymała i tworzy znakomite tło pod grawerunek.

Dodaj komentarz