Lifestyle

Czy wibrator damski może stymulować… mężczyznę?

Pytanie zawarte w tytule ma wymiar czysto akademicki. Nikt bowiem nie podejrzewa, by skądinąd tak intymne urządzenie, mogło przechodzić z rąk do rąk i to nawet w gronie bliskich, zaufanych partnerów. W pytaniu tym chodzi bowiem o coś więcej, a konkretnie o… źródła męskiego pożądania.

Jak to z tym wibratorem jest?

Z punktu widzenia kobiety wibrator jest urządzeniem niezwykle stymulującym. A jeśli obsługuje on szereg funkcji „specjalistycznych”, takich jak np. głęboka stymulacja, to generowane przez niego doznania stają się jeszcze intensywniejsze. Niestety, często bywa tak, że owa stymulacja dotyczy wyłącznie jednego z partnerów. Dla niektórych mężczyzn stosowanie gadżetów erotycznych przez panie może być nawet odbierane jako pewną obrazę męskiej dumy. Są jednak i tacy mężczyźni, których stymulowanie się wibratorem przez kobietę zwyczajnie pociąga. Dlaczego tak jest i czym pod tym względem kieruje się ich psychika?

Orgazm z troski…

Jak wiadomo, każdy mężczyzna (no, może prawie każdy) chce dla swej kobiety jak najlepiej. Dotyczy to również – a jakże – kwestii związanych z seksualnością i przeżywaniem wspólnej, intymnej rozkoszy. Mężczyzna pragnie, aby seks był dla kobiety czymś więcej, niż (jak to się mówi w niewielkich kręgach) spółkowaniem. Chce on zobaczyć, jak jego partnerka z lubością przeżywa każdą sekundę swojej rozkoszy. Wibrator damski jest urządzeniem, które znacząco może w tym pomóc. I choć pod pewnymi względami może być on deprymujący dla faceta, to satysfakcja przeżywana w związku z jego stosowaniem może górować nad tym negatywnym uczuciem. Sprawdź tutaj najlepsze oferty wibratorów damskich https://sexactive.pl/wibratory-damskie

Mężczyzna – zdobywca i triumfator

Co ciekawe, w psychologii mężczyzny sprawy te mogą pójść jeszcze dalej. Otóż wielu facetów podkreśla, że co prawda stymulacja wibratorem przez ich ukochaną może być deprymująca, ale – biorąc pod uwagę możliwość ich „współudziału – jest ona jak najbardziej akceptowalna. Jeśli mężczyzna nie może (lub nie chce) dorównywać wibratorowi pod kątem zaspokojenia partnerki, może sam spróbować użyć go wobec niej i tym samym zadowolić swoje męskie ego. Trzeba bowiem wiedzieć, że największą satysfakcję daje mężczyźnie nie tylko rozkosz kobiety, ale i świadomość, że za jej wywołanie jest odpowiedzialny on sam.

Wibrator damski – element wspólnej sypialni

Może właśnie dlatego zakup wibratora jest opcją, na którą kobiety są głównie namawiane przez związanych z nimi mężczyzn? Często bowiem bywa tak, że to oni chcą jeszcze bardziej zintensyfikować przeżycia swych partnerek. Naturalnie przyjemność z tego czerpią obydwie strony, dla których (w normalnej relacji) ważne jest uzyskanie spełnienia seksualnego przez partnera i partnerkę. Zdarza się jednak, że w niektórych alkowach wibrator damski jest źle przyjmowany. Co więcej, dla niektórych jest on nawet czymś nieprzyjemnym i brzydzącym. Ważne, aby taką opinię również móc zaakceptować.

Nie jest tajemnicą, że wibrator damski to wyjątkowy przedmiot dla wielu kobiet. Coraz częściej zdarza się, to mężczyźni namawiają swoje partnerki do tego, aby taki gadżet został wprowadzony do sypialni.

Dodaj komentarz