Moda,  Uroda

Damski tatuaż na przedramieniu – wszystkie informacje

Przedramię to jedno z najczęściej wybieranych miejsc na tatuaż. Z jednej strony łatwo go wyeksponować, z drugiej — w razie potrzeby można go ukryć pod dłuższym rękawem. Ile kosztuje damski tatuaż na przedramieniu? Czy tatuowanie w tym miejscu boli? Jakie wzory są najmodniejsze w tym sezonie? Poznaj wszystkie istotne informacje.

Damski tatuaż na przedramieniu — inspiracje

Szukasz inspiracji na tatuaż na przedramieniu? Możesz wybierać między niezliczoną ilością wzorów oraz ilustracji. Jeśli tatuażem chcesz upamiętnić ważne wydarzenie z Twojego życia, możesz na ramieniu wytatuować datę ślubu lub narodzin dziecka, imiona najbliższych lub nazwy ważnego dla Ciebie miejsca. Popularne są również motta, cytaty lub krótkie, dowcipne hasła, które nawiązują do popularnych internetowych memów. Jednym z najpopularniejszych ostatnio trendów są tatuaże w formie napisów. Często wybierane są także motywy zwierzęce i kwiatowe, tu królują róża oraz wilk. Minimalistom polecamy wybór motywów graficznych.

Ludzie, którzy mają tatuaż na przedramieniu... - Van_Zavi - Wykop.pl

Czy damski tatuaż na przedramieniu boli?

Tatuaż na przedramieniu nie należy do przyjemnych. Wiele zależy od indywidualnego progu bólu — jedni będą odczuwać silny ból, inni tylko dyskomfort. Znaczenie ma również objętość tkanki tłuszczowej, przykładowo tatuaże przy kostkach są bardziej bolesne niż tatuaż na ramieniu czy brzuchu. Oczywiście ból podczas wykonywania tatuażu można zmniejszyć za pomocą specjalnych kremów znieczulających, które znacznie ograniczają odczucie dyskomfortu. Nie wyeliminują go jednak na 100%.

Damski tatuaż na przedramieniu — jak długo się goi?

Damski tatuaż na przedramieniu goi się od 2 do 3 tygodnie. Aby skóra doszła do siebie, należ odpowiednio zadbać o to miejsce. W trakcie gojenia można odczuwać swędzenie oraz suchość naskórka dlatego ważne jest nawilżanie skóry, oraz dbanie o jego czystość. Świeżych tatuaży nie wolno również wystawiać na działanie promieni słonecznych, przed wyjściem na zewnątrz należy stosować kremy ochronne z wysokim filtrem (SPF 50). Podczas gojenia naskórek może się delikatnie złuszczać.

Tatuaż damski tatuaż na przedramieniu — ile kosztuje?

W zależności od salonu tatuażu tatuaż na przedramieniu to koszt od 150 zł do nawet 700-800 zł. Ostateczna kwota uzależniona jest od wielkości tatuażu i motywu graficznego (im bardziej skomplikowany, tym droższy). Warto pamiętać również, że tatuaż na ciele jest elementem stałym, który pozostanie z nami na zawsze, a pozbycie się go jest czasochłonne i dość kosztowne.

Dodaj komentarz