Uroda

Depilacja tradycyjna czy depilacja laserowa?

Usunięcie niechcianego owłosienia nie zawsze jest proste i bezbolesne. Usuwanie włosków z różnych części ciała bywa czasochłonne, a poza tym wymaga systematyczności. Zabiegi depilacji tradycyjnej można wykonywać w warunkach domowych. Problem polega na tym, że dostępne techniki nie zawsze są komfortowe i dobre dla wszystkich. Są osoby, które mogą być uczulone na substancje chemiczne wchodzące w skład kremów i pianek do depilacji. Są też osoby, które źle znoszą zabiegi usuwania owłosienia za pomocą depilatora standardowego. Dla większości ludzi najłagodniejsze i najwygodniejsze jest laserowe usuwanie włosów. Dowiedz się, dlaczego depilacja laserowa jest najczęściej polecaną formą depilacji pach i innych miejsc na ciele. 

1. Dla kogo depilacja laserowa?

2. Zabieg depilacji laserowej w gabinecie medycyny estetycznej

Do depilacji woskiem przyzwyczaiło się wiele klientek salonów urody. Są jednak zdecydowanie skuteczniejsze metody.  Warto wypróbować rekomendowaną na całym świecie depilację laserową. Osoby, które do tej pory korzystały z zabiegu depilacji laserowej, nie chcą jej zamienić na żadną inną metodę. Seria zabiegów depilacji laserowej to świetny sposób nawet na najbardziej uciążliwe owłosienie. Temat depilacji laserowej świetnie znają kobiety, które w szczególny sposób dbają o swój wygląd. Jeśli chodzi o to, czy depilacja laserowa w Katowicach boli, to trzeba wiedzieć, że ta metoda jest praktycznie bezbolesna. Efekty depilacji laserowej utrzymują się długo. 

Dla kogo depilacja laserowa?

Nadmierne owłosienie nie wygląda dobrze. Są oczywiście trendy, które usiłują przekonać ludzi do zachowania włosów na przykład pod pachami. W praktyce jednak mało kto się na to chce zgodzić. Za pomocą depilacji laserowej można sprawnie zlikwidować niechciane owłosienie. Po zabiegach depilacji laserowej skóra zostaje gładka przez wiele miesięcy, a nawet lat. W przypadku usuwania owłosienia metodą taką, jak stosowanie kremów do depilacji czy wosku, włosy odrastają bardzo szybko. Dlatego zdecydowanie korzystniejsze jest laserowe usuwanie owłosienia. 

Zabieg depilacji laserowej w gabinecie medycyny estetycznej

Depilacja z wykorzystaniem lasera jest rekomendowana dla osób, które nie chcą marnować czasu na częste powtarzanie depilacji innymi metodami. Już po przeprowadzeniu jednego zabiegu można zauważyć satysfakcjonujące efekty. Taka depilacja oznacza całkowite usunięcie zbędnych włosków. Co ważne, nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Oznacza to, że jest to idealny zabieg dla osób z wrażliwą skórą lub skłonnych do alergii. 

Dodaj komentarz