Lifestyle

Dlaczego polecamy narty Fischer? Przegląd najnowszej kolekcji

Narty Fischer doskonale znane są nie tylko miłośnikom tego sportu, gdyż w naszej historii korzystał z nich bardzo ważny dla Polaków sportowiec, Adam Małysz. Firma ta swoje istnienie rozpoczęła w roku 1924 i od początku w jej ofercie znajdziemy wysokiej klasy narty do różnych rodzajów aktywności – zarówno wspomnianych skoków, biegów, jak i bardzo popularnych zjazdów. Sprawdźmy więc, jakie narty Fischer możemy znaleźć w sklepach w rozpoczynającym się sezonie i dlaczego warto zwrócić uwagę właśnie na produkty z tym logo.

Narty Fischer do wyścigów i na trasy przygotowane

Poszukując modelu wyścigowego, do dynamicznej jazdy w krótkim skręcie, warto wziąć pod uwagę narty Fischer z serii RC4 Worldcup oraz The Curv. Produkty z tych grup skierowane są do bardziej zaawansowanych użytkowników, którym zależy na maksymalnej wydajności i doskonałych osiągach, są przystosowane do ścigania się i osiągania wysokich prędkości. Modele te wyróżniają się najlepszymi właściwościami, a stosowane w nich technologie skupione są wokół uzyskania pełnej kontroli w czasie agresywnej jazdy uwzględniającej przechodzenie z krawędzi na krawędź.

Wybierając narty Fischer na trasy przygotowane szczególnie warto przyjrzeć się serii RC One. Znajdziemy w niej między innymi narty Fischer damskie – oznaczone jako RC One Lite. Modele bez dopisku Lite traktujemy jako narty Fischer męskie, jednak jak dobrze wiemy, propozycje te są uniwersalne, nie będą po prostu tak dobrze przystosowane do potrzeb kobiet.

W ofercie tego producenta znajdziemy także liczne propozycje dla najmłodszych, doskonałe zarówno do bardziej sportowej jazdy, jak i aktywnego wypoczynku całą rodziną w resorcie. Narty Fischer dziecięce to między innymi modele RC4 Race Jr, The Curv Jr oraz dziewczęce Ranger FR Jr.

Skiturowe narty Fischer dla miłośników poszukiwania własnych terenów

W ostatnich sezonach znaczną popularność zdobywa skituring. Również w ofercie marki Fischer znajdziemy produkty do tego rodzaju narciarstwa, na które warto postawić kompletując swój sprzęt na sezon. Skiturowe narty Fischer to propozycje z dwóch serii: Transalp oraz Hannibal. Poszczególne modele różnią się szerokością i posiadają rozmaite właściwości, dlatego warto dobierać je do własnych oczekiwań z pomocą dobrych i doświadczonych doradców w sklepach narciarskich. Modele o charakterze skiturowym tworzone są tak, by zapewniać łatwość podejścia oraz doskonałe wrażenia i maksymalną pewność w czasie zjazdów. Ważne jest więc, by decydować się w tej dziedzinie na sprawdzone produkty renomowanych producentów.

Gdzie kupić narty Fischer?

Dobre sklepy narciarskie oferujące produkty marki Fischer i innych rekomendowanych firm wyróżniają się nie tylko dostępną ofertą, lecz przede wszystkim doświadczoną obsługą. Jednym z takich sklepów jest SnowShop, którego ofertę obejrzymy stacjonarnie w stolicy i trójmieście, a także przez internet. Narty Fischer online dostępne są na stronie snowshop.pl. Nad morzem mamy możliwość wybrania się do stacjonarnego sklepu SnowShop mieszczącego się w galerii City Meble – narty Fischer Gdańsk kupimy przy alei Grunwaldzkiej 211. Jeżeli mieszkamy w centrum kraju, możemy narty Fischer Warszawa kupić w placówkach SnowShop przy ulicy Wrocławskiej 25 oraz Ostrobramskiej 38b. W każdym z tych miejsc uzyskamy profesjonalną pomoc w doborze nart tego i wielu innych producentów.

Kupując narty Fischer mamy pewność, że stawiamy na jakość potwierdzoną wieloletnim doświadczeniem. Modele tego producenta wyposażane są w nowoczesne technologie oraz innowacyjne rozwiązania, dzięki którym wyróżniają się na tle konkurencji i są polecane licznym narciarzom na całym świecie. 

Zainteresowany wyprzedażą nart? Kup online na -> SnowShop.pl lub odwiedź jeden z naszych sklepów stacjonarnych: 

Warszawa, ul. Wrocławska 25

Warszawa, ul. Ostrobramska 38b

Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211

Źródło: Sklep narciarski i snowboardowy SnowShop.pl

Dodaj komentarz