Uncategorized

Dlaczego warto wręczać świąteczne podarunki w pracy?

Wręczanie sobie upominków świątecznych ma wieloletnią tradycję i z czasem z obszaru rodzinnego przeniosło się również  w sferę biznesu. Czas świąteczny to okres, gdy szczególnie myślimy o osobach nam bliskich, nie tylko o rodzinie czy przyjaciołach, ale także o oddanych pracownikach czy lojalnych klientach. Dbanie o pozytywne relacje w pracy jest szczególnie istotne, gdy chcemy by atmosfera jaką tam tworzymy działała motywująco i inspirującą na współpracujących z nami ludzi. Wszyscy lubimy dostawać prezenty i zdecydowanie większe znaczenie ma dla nas sam gest niż wartość podarunku. Lubimy, gdy ktoś zauważa naszą obecność, a w przypadku pracy, gdy docenia się nasz wysiłek i wkład w budowanie pozycji firmy.

Komu można wręczyć firmowy upominek?

Paczki świąteczne są coraz częstszą praktyką wśród polskich firm. Pracodawcy chcą w ten serdeczny sposób podziękować za udaną współpracę w ciągu całego roku i dać znak, że widzą, jak dobrze wpływa ona na rozwój biznesu. Ten prosty gest jest odbierany jako pozytywny, wnoszący rodziną atmosferę i ciepło we wzajemne relacje. Upominki świąteczne to dobry pomysł zarówno dla wynagrodzenia wysiłku naszych pracowników, ale są też doskonałą formą do wyróżnienia najlepszych klientów lub podziękowania za współpracę długoletniemu kontrahentowi. Odpowiednio dobrany podarunek będzie stosownym prezentem świątecznym nawet na wysokim, biznesowym szczeblu.

Gdzie kupić paczki świąteczne?

Tobie również podoba się ten pomysł i chciałbyś w taki sposób obdarować np. swoją załogę? Przeraża Cię jednak bieganina po sklepach i wybór odpowiedniego upominku? Doskonale to rozumiemy. Na szczęście dzięki ofercie Fabulosa.pl możesz wybierać spośród bardzo różnorodnych i elegancko skomponowanych gotowych zestawów świątecznych, które zachwycą nawet najbardziej wybredne osoby. W kilka chwil zamówisz paczki świąteczne w kolorze i o charakterze, który pasuje zarówno do Twoich planów, jak i profilu działalności, którą prowadzisz. Dzięki możliwości personalizacji, upominki świąteczne mogą stać się słodkim i pięknym nośnikiem reklamowym. Mimo logowania, obrandowane zestawy świąteczne są odbierane jako miły i serdeczny gest i nie kojarzy się ich z nachalną reklamą. Dzięki temu sprawdzają się one w każdej branży i cieszą się popularnością zarówno wśród klientów, jak i pracowników.

Prezenty klasy premium

Obawiasz się gotowych zestawów ze względu na prestiż firmy? O nic się nie martw! W przypadku koszy świątecznych z Fabulosa.pl nie ma mowy o żadnej drodze na skróty. Wszystkie produkty wchodzące skład paczek świątecznych to sprawdzone delikatesy klasy premium. Nie znajdziesz tam żadnych przypadkowych rzeczy z marketu. Kosze upominkowe oparte są o pyszności od najlepszych producentów krajowych i zagranicznych. Słodkie pierniczki toruńskie, włoskie bakalie, belgijska czekolada – na samą myśl robi się nam błogo. Każda osoba, która otrzyma w świątecznym prezencie taki zestaw będzie zachwycona nie tylko jej zawartością, ale także starannym i efektownym opakowaniem.

Dodaj komentarz