Lifestyle

Dominika Grosicka – ciekawostki o pięknej WAGs

Polscy piłkarze zwykle otaczają się pięknymi partnerkami. Tak jest również w przypadku Kamila Grosickiego, którego żona — Dominika Grosicka, niewątpliwie należy do czołówki polskich WAGS. W związku z tym poznajcie ciekawostki na jej temat!

Dominika Grosicka — ciekawostki o pięknej WAGs

Dominika Grosicka jest żoną piłkarza reprezentacji Polski — Kamila Grosickiego. Przez internautów została wybrana „królową WAGs” (ang. Wives and Girlfriends — termin stworzony przez brytyjską prasę, który odnosi się do żon i dziewczyn piłkarzy). Para aktualnie mieszka w angielskim Hull, gdzie Kamil Grosicki gra w klubie.

Dominika Grosicka — wiek

Żona Kamila Grosickiego urodziła się 13 maja 1987 roku w Wolsztynie (woj. poznańskie).

Dominika Grosicka — mąż

W jednym z wywiadów, Kamil Grosicki przyznał, że bardzo długo musiał starać się o względy swojej przyszłej żony. W końcu para pobrała się w 2011 roku, kiedy Dominika miała 23 lata. Bardzo często można dostrzec ją na trybunach, gdzie wierni kibicuje mężowi.

Dominika Grosicka — dzieci

Dominika Grosicka jest matką dwójki dzieci. Para wychowuje wspólnie nastoletniego Marcela, syna Dominiki z poprzedniego związku, oraz córkę Maję, która na świat przyszła niedługo po ślubie. Dominika urodziła syna mając zaledwie 17 lat.

Dominika Grosicka — Instagram

Grosicka prowadzi swój Instagram pod nazwą @dominikagrosicka. Jej aktywność śledzi 147 tys. osób. Dominika regularnie dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami oraz filmami, które prezentują jej codzienne życie. Są to fotografie z treningów oraz meczów „Grosika”, przedstawiające życie rodzinne i dzieci, a także zdjęcia jej wyrzeźbionej sylwetki. Żona Kamila Grosickiego często prezentuje również swoje wyszukane stylizacje oraz efekty sesji fotograficznych.

Dominika Grosicka — modelka

Dominika, zanim poznała Grosickiego, pracowała jako modelka. Wielokrotnie brała udział w sesjach fotograficznych, których autorami byli znani fotografowie. Regularne ćwiczenia na siłowni wskazują, że żona piłkarza chce powrócić do dawnego zawodu. Patrząc na jej figurę, bez wątpienia można stwierdzić, że nie będzie miała z tym najmniejszego problemu.

Dodaj komentarz