Uncategorized

Ekskluzywny flowerbox – prezent, który zawsze cieszy

Szukasz ciekawego, oryginalnego, a zarazem eleganckiego prezentu dla żony, mamy, siostry czy przyjaciółki? Kwiaty to rozwiązanie, które zawsze ucieszy obdarowaną nimi osobę, niezależnie od okazji. Jeśli nie wiesz co podarować z okazji urodzin, imienin czy Dnia Kobiet, to warto, abyś przeczytał poniższy artykuł i dowiedział się więcej o flowerboxach. To polecana alternatywa dla klasycznych bukietów.

Flowerbox – dla dłuższej kwiatowej przyjemności

Lubisz obdarowywać swoich bliskich kwiatami? Nic nie sprawia ci większej radości niż uśmiech żony, której wręczasz piękny bukiet róż? To rzeczywiście wspaniałe momenty i z pewnością chcesz, aby trwały jak najdłużej. Niestety, twój kwiatowy prezent zaczyna więdnąć po 3-4 dniach. Na szczęście można temu zapobiec. Świetną alternatywą dla standardowych bukietów jest bowiem flowerbox, który cechuje się większą trwałością i żywotnością. Wynika to z odpowiedniego przygotowania pudełka z kwiatami. Otóż w eleganckim, bardzo efektownym opakowaniu specjalista umieszcza gąbkę florystyczną, do której wkłada kwiaty. Następnie do całości dodaje specjalne preparaty i środki, dzięki którym kwiaty zachowują swą trwałość na długi czas. Nie musisz się więc martwić, że piękne rośliny wręczone z okazji rocznicy ślubu czy Dnia Matki zwiędną po tygodniu. Odpowiednie przygotowanie flowerboxa sprawia, że kwiaty nie tylko prezentują się wyjątkowo, ale również zachowają tę urodę na dłużej.

Róże, tulipany i nie tylko

Róże to najpopularniejsze kwiaty umieszczane we flowerboxach. Możesz zdecydować się na ogniście czerwone, subtelnie białe, ale również różowe, żółte, a nawet czarne róże, w zależności od Twojego gustu. Bez trudu znajdziesz jednak flowerbox z innymi gatunkami roślin. Lilie, krokusy, goździki, irysy, hiacynty, tulipany to tylko kilka gatunków, które pięknie prezentują się w eleganckich pudełkach.

Zazwyczaj flowerboxy są wykonywane z prawdziwych, żywych kwiatów. Do wyboru masz jednak również rośliny sztuczne. Drugie rozwiązanie sprawdzi się szczególnie w sytuacji, gdy bardzo zależy Ci na konkretnym gatunku roślin, który aktualnie nie kwitnie lub też jest wyjątkowo nietrwały i szybko więdnie, nawet pomimo stosowania profesjonalnych preparatów ochronnych. Co ważne, sztuczne rośliny wyglądają bardzo efektownie i ładnie prezentują się w pudełku.

Flowerbox – samodzielny prezent lub dodatek do upominku

Kwiaty w pudełku sprawdzą się zarówno jako samodzielny upominek, jak i dodatek do prezentu. Jeśli więc kupiłeś już biżuterię, ciekawą książkę, torebkę, matę masującą albo dowolny inny upominek dla bliskiej osoby, a mimo to czujesz, że czegoś w nim brakuje, aby podarunek był „kompletny”, kwiaty są odpowiednim rozwiązaniem. Flowerbox okaże się dobrym uzupełnieniem dowolnych prezentów.

Kwiaty z personalizacją

Zaletą flowerboxa jest możliwość personalizacji upominku. Najlepsze kwiaciarnie oferują kwiaty w pudełkach z dedykacjami na różne okazje, np. urodziny, imieniny, Walentynki czy rocznicę ślubu. Ponadto możesz też zamówić dodatkowy bilecik lub kartkę, na którym napiszesz dedykację imienną bądź życzenia dla jubilatki czy solenizantki.

Dodaj komentarz