Lifestyle,  Moda

Eliza Wydrych-Strzelecka – blog Fashionelka

Eliza Wydrych-Strzelecka znana w siecie jako Fashionelka, to jedna z pierwszych blogerek, która szybko uzyskała rozpoznawalność w sieci oraz ogromny sukces w polskiej modosferze. Miesięcznie jej blog odwiedza ponad 300 tys. czytelniczek, a jej konto na Instagramie obserwuje prawie 80 tys. osób.

Na początku blogerka sama zajmowała się swoim blogiem, a zdjęcia robił jej mąż. Z czasem, kiedy popularność bloga Fashionelka rosła – Eliza Wydrych Strzelecka zatrudniła profesjonalistów, m.in. grafika, którzy dbają o wygląd bloga.

Jeżeli chodzi o grafikę komputerową, to jestem w tych sprawach laikiem, więc pomoc profesjonalisty jest mi niezbędna. Czy zatrudnianie zawodowców oznacza, że blog traci na indywidualnym stylu? W moim przypadku nie. To wszystko dzieje się pod moim okiem i zgodnie z moją wizją. Całą resztę robię sama. Nie mam redaktora, który pisze za mnie teksty i nie zgodziłabym się na to. To przecież blog, twór mocno subiektywny i osobisty. Grafik zajmuje się tworzeniem kolaży czy moodboardów, te grafiki są tłem do wpisów. Zwykle jest tak, że to ja tworzę tekst i instruuję grafika, jak ja bym to widziała. Z Asią, z którą współpracuję, świetnie się dogadujemy i podobają nam się te same rzeczy.” – omówi Eliza.

Eliza Wydrych-Strzelecka na swoim blogu Fashionelka umieszcza wpisy dotyczące podróży, kulinariów, porad ślubnych, a także psychologii – blogerka jest z wykształcenia psychologiem. Od jakiegoś czasu blogerka zamieszcza również zdjęcia stylizacji mody ulicznej z polskich miast.

Dodaj komentarz