Uncategorized

Fryzjer podpowiada: jak przedłużyć i zagęścić włosy?

Marzeniem każdej kobiety są piękne, lśniące włosy – zwykle jednak natura obdarza nas włosami innymi, niż te, o których marzymy. Na szczęście technologie stosowane w nowoczesnych salonach fryzjerskich pozwalają dziś nie tylko zadbać o kondycję włosów, ale również je przedłużyć, jeśli mamy takie marzenie – salon fryzjerski na Białołęce robi to metodą hair talk.

Właścicielki cienkich i łamliwych włosów niejednokrotnie chciałyby odmienić wygląd swojej fryzury – grubość włosów nie zachęca do ich zapuszczania, ale i z takimi problemami nowoczesne fryzjerstwo doskonale sobie radzi. Potrzebny jest tylko odpowiedni fryzjer – Białołęka to dzielnica, w której z powodzeniem uda się zagęścić i przedłużyć każdy rodzaj włosów tak, aby wyglądały pięknie i naturalnie.

Na czym polega metoda hair talk – wyjaśnia fryzjer na Białołęce

Przedłużanie włosów metodą hair talk wykonuje się za pomocą taśm z naturalnymi długimi pasemkami doczepianych włosów, dobranych kolorystycznie do oczekiwanego efektu. Pasma te mocuje się na włosach klientki – nie powodują więc podrażnień delikatnej skóry głowy.

Takie przedłużenie włosów wykonane przez profesjonalnego fryzjera na Białołęce pozwala osiągnąć dyskretny efekt zagęszczenia fryzury i skutecznie kamufluje wszystkie dopięte pasemka tak, że nie da ich się odróżnić od włosów naturalnych.

Dodatkowym atutem przedłużania włosów na Białołęce jest fakt, że można uzyskać efekt kolorowych włosów bez konieczności farbowania naturalnych pasm farbą chemiczną.

Efekt przedłużonych włosów przez wiele tygodni

To, jak długo efekt przedłużenia utrzyma się na włosach, zależy od indywidualnego tempa wzrostu włosów u każdego człowieka. Przyjmuje się jednak, że średnio efekt powinien utrzymać się do 10 tygodni. Co ważne, po upływie tego czasu, taki sam zabieg przedłużania włosów fryzjer Białołęka może wykonać ponownie, używając tych samych pasemek – wystarczy, że zostaną one przesunięte wyżej w kierunku skóry głowy. To sprawia, że metoda ta jest niezwykle wydajna i pozwala cieszyć się długimi, gęstymi włosami przez kilka miesięcy.

Jak dbać włosy po przedłużeniu?

Decydując się na zabieg przedłużenia włosów metodą hair talk, pamiętajmy jednak o tym, żeby później zadbać o odpowiednią pielęgnację włosów. Fryzjer Białołęka na pewno poinformuje nas o tym, aby unikać suszenia włosów bezpośrednim strumieniem gorącego powietrza (przedłużone pasma mogą się rozkleić). Pamiętając o tym środku ostrożności, przedłużone włosy można dowolnie stylizować: kręcić, prostować, a nawet farbować.

Dodaj komentarz