Lifestyle

Horkruks – operacje plastyczne

Operacje plastyczne znanych osób zawsze budzą spore zainteresowanie. Dotyczy to również rozpoznawalnych influencerek, których życie śledzimy na portalach społecznościowych. Jesteś ciekawa, co w swoim wyglądzie zmieniła blogerka Horkruks? Czytaj dalej!

Kim jest Horkruks?

Horkruks w ciągu kilku tygodni wyrosła na seksbombę polskiej blogosfery, a liczba jej fanów i obserwatorów na portalach społecznościowych wzrosła dwukrotnie. Kim jest blogerka, która określana jest jako miks Angeliny Jolie z Kim Kardashian i dlaczego stała się tak popularna?

Horkruks, czyli Laura Matuszczyk, pierwsze kroki w polskiej blogosferze postawiła w 2011 roku. Jej pierwsze posty to tzw. impresje. Laura nie wiedziała do końca, czego ma dotyczyć jej blog, więc pisała po trochę o wszystkim. Trochę sztuki, kadrów filmowych, migawki z czeskiej Pragi. Dopiero w 2012 pojawiły się posty ze stylizacjami, a studentka filozofii stała się blogerką modową. W tym samym roku Horkruks zaczęła również rozkręcać konto na Instagramie, które obecnie obserwuje ponad 70 tys. osób. Jako blogerka przez długi czas utrzymywała się na poziomie niszowym, jej bloga śledziło zaledwie kilka tysięcy fanów. Popularność przyniosła jej sesja zdjęciowa dla magazynu K Mag w 2013 roku oraz prowokująca sesja wizerunkowa marki Misbhv.

Co wyróżnia Matuszczyk? Przede wszystkim ogromny seksapil. Nawet zwykła bawełniana koszulka wygląda na blogerce jak bielizna od Agent Provocateur. Horkruks ceniona jest również za wyczucie trendów, które często wyprzedza. Buty Nike Roche nosiła na długo, zanim rapował o nich Taco Hemingwayu. No i ta uroda. Zmysłowe usta, bujne włosy, wąską talię i pośladki godne Kim Kardashian zazdrości jej niejedna fanka. Tylko czy to wszystko to sprawka genów i jej wiek?

Horkruks — operacje plastyczne

Znakiem rozpoznawczym Horkruks są wyjątkowo duże, zmysłowe usta. Czy zawsze takie były?? Okazuje się, że nie! Blogerka pomogła trochę naturze.

„Nie mam problemu z przyznawaniem się do poprawek, z chęcią odpowiadam na pytania czytelników. Nie jest to dla mnie temat tabu i nigdy nawet nie przyszło mi przez myśl, żeby wciskać ludziom kit o ustach powiększonych wskutek diety sałatkowej.” – Wyjaśni Horkruks w wywiadzie dla „K Maga”.

Temat jej ust budził tak spore zainteresowanie, że blogerka zamieściła obszerny post na ten temat. Dowiedzieliśmy się z niego m.in., gdzie zabieg został wykonany (klinika we Wrocławiu). Trzeba przyznać, że usta Horkruks zostały wykonane tak dobrze, że śmiało można im przyznać tytuł najbardziej udanego zabiegu estetycznego polskiej blogosfery.

Dodaj komentarz