Moda

Impreza firmowa – w co należy się ubrać?

Impreza firmowa wymaga ubrania się w odpowiedni sposób. Należy pamiętać o dostosowaniu się do charakteru danego spotkania. Z tego powodu istnieje kilka stylizacji, które sprawdzą się podczas tego typu przyjęć. Co warto założyć na imprezę w formie bankietu? Jakie ubrania sprawdzą się najlepiej w trakcie spotkania na świeżym powietrzu?

Eleganckie imprezy w formie bankietu

Imprezy firmowe w większych przedsiębiorstwach bardzo często mają formę eleganckiego bankietu. Z tego powodu podczas takich spotkań należy postawić na kreacje wieczorowe, jednak bez zbyt dużego przepychu. Doskonale sprawdzą się sukienki wieczorowe w wersji koktajlowej. Nie powinny być one zbyt krótkie, ale wcale nie muszą sięgać aż do ziemi. Doskonale sprawdzą się proste modele do kolana bez zbyt dużego dekoltu. Taką kreację można dopełnić dowolną biżuterią czy torebką, a raz kupiona sprawdzi się świetnie podczas różnych wydarzeń, od przyjęć urodzinowych, aż po randkę.

W przypadku takich imprez dobrze sprawdzą się też damskie garnitury czy połączenie spódnicy z elegancką koszulą. Stylizacje na takie przyjęcie powinny być w stonowanych kolorach. W cenie jest m.in. granat, butelkowa zieleń, szarość i czerń.

Luźne imprezy firmowe

Niektóre imprezy firmowe, szczególnie te integracyjne, są utrzymane w znacznie luźniejszym klimacie. Wówczas dobrze sprawdzą się sukienki w nieco bardziej krzykliwych kolorach. Jeśli w trakcie przyjęcia są przewidziane różnego rodzaju aktywności, często najlepszym rozwiązaniem będzie postawienie na jeansy, t-shirt i sportowe obuwie. Taką odzież znajdziesz m.in. w sklepie bialcon.pl, gdzie dopasujesz odpowiednie ubrania do charakteru danego spotkania.

Należy pamiętać, że ubiór powinien być dostosowany do planu spotkania. Zupełnie inne stylizacje sprawdzą się w trakcie aktywnych imprez integracyjnych, a jeszcze inne podczas wytwornych wydarzeń w formie bankietu z szampanem i przemówieniami zarządu. Warto więc zapytać, jaki charakter będzie miała dana impreza.

Dodaj komentarz