Uroda

Jak działa HIFU Ultraskin II Absolute

HIFU Ultraskin II Absolute to najsilniejsza z wersji systemu High Intensity Focused Ultrasound. Wysokie natężenie fal dźwiękowych pozwala osiągnąć lepsze wyniki i dłużej cieszyć się efektami. Technologia ta wykorzystywana jest do stymulacji naturalnych procesów naprawczych skóry, dzięki czemu staje się ona bardziej jędrna i napięta. Najnowsze rozwiązanie HIFU Ultraskin II Absolute pomaga również w redukcji tkanki tłuszczowej i umożliwia modelowanie sylwetki.

Jak działa technologia HIFU Ultraskin II Absolute?

HIFU Ultraskin II Absolute to technologia wykorzystująca działanie fal ultradźwiękowych. Dzięki wysokiemu natężeniu skupiona wiązka stymuluje koagulację komórek. Pozwala to aktywować procesy autonaprawcze skóry.

Dzięki specjalnym aplikatorom urządzenie jest w stanie dotrzeć o oddziaływać na warstwę SMAS, skórę właściwą oraz tkankę podskórną. HIFU Ultraskin II Absolute charakteryzuje wysokim stopniem komfortu. Dolegliwości bólowe są niemal całkiem wyeliminowane. Zabieg ten wykazuje również znacznie większą efektywność niż inne konkurencyjne systemy. Dodatkowo dzięki zróżnicowanym trybom pracy urządzenia HIFU Ultraskin II Absolute umożliwia programowanie ustawień wedle preferencji użytkownika.

Jakie są wskazania do zabiegu HIFU Ultraskin II Absolute?

Z zabiegu HIFU Ultraskin II Absolute mogą skorzystać osoby, które zmagają się z problemem wiotkości skóry, zaburzeniem owalu twarzy oraz zmarszczkami. Dzięki temu zabiegowi możemy również przeciwdziałać objawom starzenia pojawiającym się na szyi i dekolcie oraz spadkiem elastyczności skóry ciała po zabiegach, utracie wagi i ciąży. HIFU Ultraskin II Absolute daję też efekt liftingu czoła i brwi. Pozwala pozbyć się podwójnego podbródka i redukuje tkankę tłuszczową, pomagając w modelowaniu konturów ciała.

Jakie efekty możemy osiągnąć, stosując zabieg?

HIFU Ultraskin II Absolute wpływa na ujędrnienie skóry na wybranych partiach ciała. Staje się ona bardziej napięta, przez co poprawia się ogólny wygląd twarzy, szyi, ramion, brzucha oraz innych części ciała. HIFU Ultraskin II Absolute stosowany na twarz redukuje zmarszczki, podnosi policzki i pomaga uwydatnić linię żuchwy. Dzięki uniesieniu brwi otwiera się oko, cała twarz zyskuje nowego wyglądu i sprawia wrażenie wypoczętej i młodszej. HIFU Ultraskin II Absolute to również możliwość modelowania sylwetki poprzez redukowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Jak postępować przed i po zabiegu?

Jakość osiąganych efektów zależy w dużej mierze od przygotowania do zabiegu oraz właściwej pielęgnacji po jego wykonaniu. Pierwszym krokiem jest przeprowadzenie konsultacji z profesjonalistą, który podczas rozmowy wykluczy ewentualne przeciwwskazania i określi optymalną metodę zabiegową. Podczas konsultacji dowiemy się jak postępować i dostaniemy indywidualne wskazówki do zastosowania.

Pierwsze efekty zabiegu HIFU Ultraskin II Absolute widać bezpośrednio po zabiegu. Ich całkowite utrwalenie ma jednak miejsce około dwa do trzech miesięcy po zabiegu. Po przeprowadzeniu procedury HIFU Ultraskin II Absolute może wystąpić lekka opuchlizna lub zasinienie. Kilka dni po zabiegu należy stosować balsamy i kremy nawilżające. Konieczna jest również ochrona przeciwsłoneczna.

Sprawdź na https://mediderm.com.pl/zabiegi/zabiegi-medyczne/hifu-ultraskin-ii-absolute-nowosc

Dodaj komentarz