Dom

Jak udekorować wynajmowany pokój?

Wynajem to wygodna opcja dla tych, którzy mają świadomość, że dane miejsce zamieszkania ma być tymczasową opcją. Nie zmienia to jednak faktu, iż każdy lubi czuć się dobrze w swoim wnętrzu, więc stara się je zaaranżować tak, by było wygodne, przytulne i przyjemne; niestety, w wynajmowanym pokoju często nie można zbytnio „zaszaleć” i wprowadzić istotnych zmian. Co zatem zrobić, by spersonalizować wynajmowaną przestrzeń i uczynić ją lepszą? Udekorować ją z pomocą wygodnych, prostych w aplikacji gadżetów, np. naklejek na drzwi – to świetny sposób, by do starej przestrzeni wprowadzić powiew świeżości!

Naklejki na drzwi – ratunek na wynajem

Bywa, że wynajmowany pokój dawno nie być odświeżony i pomalowany, a co za tym idzie, nieszczególnie przyciąga. O ile jednak malowanie bywa standardem, o tyle wymiana drzwi już rzadziej – skoro się zamykają to wszystko gra, a że są już stare, obdrapane lub po prostu brzydkie… Właśnie w takich momentach idealnie sprawdzą się naklejki na drzwi, które zakryją wszelkie niedoskonałości, nadając starym drzwiom efektu nowości. Co najważniejsze, będzie to budżetowa metamorfoza, czyli taka, jaką lubi się najbardziej – osiągnięta niewielkim nakładem finansowym, a jednocześnie robiąca ogromne wrażenie.

Stylowe naklejki na drzwi – stary pokój z nowym obliczem

Naklejki na drzwi nadają się zarówno do odnowienia drzwi wejściowych, jak i tych z szafy – duży wybór wzorów daje wiele możliwości. Szczególną uwagę warto poświęcić naklejkom przestrzennym, które pomogą nieco „poczarować” z przestrzenią pokoju i optycznie ją powiększyć. Można także rozjaśnić pomieszczenie, w którym brakuje naturalnego światła lub przeciwnie – przyciemnić je i nieco ochłodzić, by nadać przytulnego klimatu.

Naklejki na drzwi, które można m.in. zakupić tutaj: https://wallmuralia.pl/fototapety-na-drzwi to przede wszystkim możliwość nadania pomieszczeniu indywidualnego charakteru – o niego jest najtrudniej w wynajmowanych pokojach. Romantyczne kwiaty, dzikie zwierzęta, miejskie uliczki czy abstrakcje pozwolą wprowadzić do wnętrza odrobię swoich zainteresowań i osobowości. Dobierając do kolorystyki naklejki odpowiednie zasłony, ozdobne poduszki na łóżko czy osłonki na doniczki, można szybko, a co ważniejsze, tanio sprawić, że wynajmowany pokój stanie się przytulny, przyjemny, modny i wyrazisty. Warto również wiedzieć, że zarówno aplikacja, jak i usuwanie naklejki odbędzie się bez szkody dla drzwi. Takie rozwiązanie to same pozytywy!

Dodaj komentarz