Uncategorized

Jak wybrać odpowiednie zaproszenia ślubne?

Jak wybrać odpowiednie zaproszenia ślubne?

Podjęliście decyzje o ślubie i teraz czekają was długie przygotowania. Na samą ich myśl czujesz dreszcze emocji. Tyle różnych spraw przed wami, których razem musicie dopilnować. Jest ich tak wiele, że być może nie wiecie, od czego zacząć. Chętnie wam w tym pomożemy, wskazując, że jedną z ważniejszych rzeczy są wasze zaproszenia ślubne. Jest to jeden z pierwszych elementów papeterii ślubnej, z którą będziecie mieli do czynienia. Warto rozsądnie podejść do jej wyboru, szczególnie jeśli zależy wam na utrzymaniu spójnego charakteru całej oprawy wraz z dodatkami. W tym artykule dowiesz się:

  • Gdzie zamówić zaproszenia ślubne?
  • Czy lepsze są eleganckie zaproszenia ślubne czy zaproszenia „z jajem”?
  • Czy tanie zaproszenia ślubne mają wysoką jakość?
  • Ile trwa realizacja zaproszenia ślubnego na zamówienie?

Zakup zaproszeń ślubnych — gdzie najlepiej?

Tak naprawdę nasz wybór ogranicza się do dwóch opcji. Możemy dokonać zakupu gotowych zaproszeń ślubnych, których sprzedaż prowadzą kwiaciarnie, księgarnie, a nawet stoiska w hipermarketach. Można również zdecydować się na zamówienie zaproszeń ślubnych wg indywidualnego projektu. Są to wysokiej jakości zaproszenia ślubne, produkowane pod konkretnego klienta i często personalizowane, zgodnie z jego życzeniami i oczekiwaniami. Zakładając, że zależy ci na tym, aby twój ślub i wesele było niepowtarzalne, kupno sztampowych i powtarzalnych zaproszeń ślubnych jest ostatnią z rzeczy, na które byś się zdecydowała. Tym bardziej polecamy personalizowane zaproszenia ślubne, w których możesz dodać własną treść zaproszenia, grafiki, czy nawet zdecydować o wyborze papieru i wielkości zaproszenia. Miejscem, które na pewno sprosta twoim oczekiwaniom w zakresie jakości, estetyki oraz cen zaproszeń jest Amelia-Wedding.

Co wybrać — eleganckie zaproszenia ślubne czy w wersji humorystycznej?

To bardzo częsty dylemat wielu przyszłych młodych par. Muszą oni zdecydować, czy chcą utrzymać swoje zaproszenia w wersji oficjalnej i eleganckiej, czy może nadać im nieco bardziej osobistego charakteru, wprowadzając jakiś humorystyczny motyw? Co mamy na ten temat do powiedzenia? Zaproszenia na ślub to bardzo osobista sprawa i powinny one odzwierciedlać wasze charaktery. Z drugiej strony służą one zapraszaniu osób — waszych bliskich, przyjaciół, znajomych, a często też współpracowników. Z częścią z nich być może Wasze relacje są nieco bardziej oficjalne niż z innymi, dlatego nazbyt humorystyczne zaproszenie może nie spotkać się ze zrozumieniem. Co wtedy? Nasza propozycja to zamówienie dwóch wzorów zaproszeń ślubnych. Dokładnie tak, dobrze przeczytaliście. W Amelia-Wedding możecie zamówić zaproszenia na swój ślub w dwóch różnych wersjach. Pierwsza z nich będzie elegancka i oficjalna, natomiast druga mniej oficjalna i z przysłowiowym „jajem”, idealne by w ten sposób zaprosić swoich przyjaciół, kuzynów, rodzeństwo.

Tanie zaproszenia ślubne — czy cena ma znaczenie?

Czy to, ile zapłacimy za swoje zaproszenie ślubne, będzie miało wpływ na jego jakość? W większości przypadków niestety tak. Dla wielu osób kuszącą propozycją mogą być tanie zaproszenia na przyjęcie weselne. Kiedy jednak przyjrzymy się im z bliska, będzie można w nich dostrzec pewne mankamenty. Wiotki papier, niestaranny druk, krzywo przycięte krawędzie czy w końcu mało atrakcyjny projekt. Pamiętaj, że oryginalne zaproszenia ślubne są wizytówką uroczystości i imprezy, którą organizujecie. Są również zapowiedzią dobrej zabawy, do której zaproszeni goście będą się przygotowywać. Warto zatem zainwestować w ten element Waszego ślubu, czyniąc z niego przedsmak doskonałej zabawy. Znacznie przyjemniej będzie również wam wręczać zaproszenia ślubne, których jakości i atrakcyjności jesteście pewni. Nie będziecie musieć wstydzić się za ujawnione w ostatnim momencie niedoróbki, zdradzające niską jakość i staranność wykonanej papeterii.

Jak długo trzeba czekać na wymarzone zaproszenia ślubne?

Jeśli dotarliście do tego miejsca, pozostaje nam wierzyć, że jednak zdecydowaliście się na wyjątkowe zaproszenia ślubne, w opcji z personalizacją. Gwarantujemy, że jest to dobra decyzja, której na pewno nie będzie żałować! Dołożymy wszelkich starań i wykorzystamy całe swoje doświadczenie oraz możliwości, aby zamówiona przez was papeteria ślubna zachwycała wyglądem i jakością. Bogaty wybór zaproszeń ślubnych może być dla Was inspiracją do poszukiwania własnych projektów, które z przyjemnością dla Was wykonamy. A jak długo będzie trzeba czekać na wykonanie zaproszeń, księgi gości lub innych elementów papeterii? Wiele zależy od tego, jak sprawnie pójdą nam sprawy projektowe. Można przyjąć, że od momentu zatwierdzenia projektu graficznego, potrzeba około 7 do 10 dni na wykonanie gotowych produktów. Ostateczny czas realizacji zawsze potwierdzamy w momencie składania zamówienia, mając na uwadze zobowiązania z Państwa strony, ale również możliwości techniczne i produkcyjne. Jeśli macie więcej pytań o projekty i drukowanie weselnych dodatków, zapraszamy do kontaktu z nami!

Dodaj komentarz