Lifestyle

Justyna Kosela – onieśmiela urodą i intelektem

Każda osoba, która ogląda stację TVN24 na pewno zna Justynę Koselę. Justyna Kosela to nie tylko przepiękna kobieta, ale także osoba, która idealnie sprawdza się w swojej pracy. Widać, że zajmuje się czymś co tak naprawdę kocha robić.

Na początku była reporterką

Justyna Kosela już od roku 2015 jest twarzą TVN24. Zaczynała pracę jako ambitna reporterka. Wcześniej doświadczenie uzyskiwała w stacji TVN. Pracowała tam jako researcherka w samej redakcji „Faktów”. To właśnie tam wiele przydatnych rzeczy się nauczyła. Musimy także zaznaczyć, że Justyna Kosela jest absolwentką lingwistyki stosowanej. Studiowała w Wyższej Szkole Europejskiej imienia księdza J. Tischnera z siedzibą w Krakowie.

Życie prywatne

To jaka Justyna Kosela jest w pracy każdy widzi. Już na pierwszy rzut oka rzuca się jej uroda nieskazitelna wręcz oraz olbrzymie doświadczenie. Jak opowiada o najważniejszych wydarzeniach, które miały miejsce w naszym kraju, to robi to z olbrzymim przejęciem oraz składnie. Dzięki temu nie mamy żadnych wątpliwości co do tego co słyszymy. Sprawdza się w swojej roli wręcz idealnie.

Chcielibyśmy także nieco poznać Justynę Koselę prywatnie. Co do tego nie mamy żadnych wątpliwości. Cieszmy się, że żyjemy w czasach, w których mamy do czynienia z aktywnościami w mediach społecznościowych. Wielu rzeczy dowiemy się właśnie z Facebooka czy też z Instagrama.

To właśnie na Instagramie Justyna Kosela ze stacji TVN24 pochawaliła się swoim zaręczynowym pierścionkiem. Bardzo ciekawe jest to, że do oświadczyn doszło w okolicznościach bardzo niecodziennych. Wówczas prezenterka była po prostu w dresie. Do zaręczyn doszło w przepiękny dzień o zachodzie słońca. Na dodatek para znajdowała się w otoczeniu polskich jezior. Sama dziennikarka przyznała, że w dresie nie wyglądała zbyt romantycznie. Dziennikarka zwróciła swoim fanom uwagę nie tylko na dres, ale także na straszny bajzel, który miała na głowie. Jednak najważniejsze jest to, że dziennikarka przyjęła oświadczyny i jest szczęśliwa.

A kto jest narzeczonym Justyny Koseli? Jest to dyrektor warszawskiej redakcji RMF FM niejaki Bartłomiej Eider. Musimy przyznać, że piękna z nich para. Oby im się dobrze wiodło. Życzymy im wszystkiego najlepszego nie tylko w życiu prywatnym, ale także w życiu zawodowym. Jesteśmy pewni, że wszystko im się potoczy dokładnie tak, jak sobie wszystko zaplanowali. Będziemy obserwować zarówno serwis informacyjny, jak i także Instagram gwiazdy. Uwielbiamy ją i wiemy, że możemy liczyć na wiele więcej dobrych wiadomości.

Dodaj komentarz