Lifestyle

Karolina Pajączkowska – nowa gwiazda TVP skarży się na hejt

Karolina Pajączkowska kilka miesięcy temu przeszła z TVN24 BiŚ do TVP Info, co, w związku z nieustanną wojną między dwoma nadawcami, wywołało spore kontrowersje. Wkrótce po tym zalała ją fala hejtu, a po jej niedawnym wystąpieniu w telewizji nie zabrakło seksistowskich komentarzy na temat jej dekoltu. Zobacz, jak na internetowy hejt zareagowała Karolina Pajączkowska i kto ją wspiera.

Karolina Pajączkowska — nowa gwiazda TVP skarży się na hejt

Niedawny występ Karoliny Pajączkowskiej na antenie TVP Info wywołał lawinę seksistowskich komentarzy. Wszystko dlatego, że prezenterka wystąpiła na wizji w stylizacji z odważnym dekoltem, który według internautów nie był stosowny do pracy w telewizji.

https://www.instagram.com/p/CDwnRc_Jcy8/media?size=l

Na Twitterze wielu z nich odniosło się do wyglądu prezenterki w następujący sposób:

Takie cuda na TVP info. Słupki pójdą w górę.

Jest dobra w tym, co robi. Żeby nie było, mam na myśli dziennikarstwo.

Przy takich kadrach, żeby to się drugim unieważnieniem małżeństwa nie skończyło.

Karolina Pajączkowska postanowiła odnieść się do całej sytuacji na Instagramie. W swoim poście poruszyła temat seksizmu i złego traktowania kobiet w miejscach pracy.

Kolejna wrzawa na Twitterze.. Tak więc miejmy to za sobą: TAK! Mam biust. TAK wykarmiłam nim mojego syna! TAK śmiałam założyć sukienkę z dekoltem. Obiecuje, że jutro zostawię biust w domu. Zacznę też nosić burkę bo przecież kobiecie nie przystoi się pokazywać. A do tego śmiem być dziennikarką!! Więc muszę być głupia i tylko za sprawą urody dostałam pracę. Bo przecież nie jest możliwe żeby kobieta była ładna i inteligentna — tłumaczyła Pajączkowska.

Skoro noszę podkreślające figurę sukienki to znaczy, że nadaję się tylko do włoskiej telewizji Rai.. To jest chore!!!! Walczymy o prawa społeczności LGBT podczas gdy to my -wszystkie kobiety wciąż jesteśmy codziennie ofiarami seksizmu!! Obudźcie się ludzie — dodała prezenterka.

Następnie Pajączkowska na InstaStories opublikowała swoje zdjęcie w burce przed meczetem. 

Tak lepiej? Tak będę profesjonalna? – napisała.

Dziennikarka na swoim Instastory zamieściła także printscreeny hejterskich komentarzy. 

Jej mocny apel nie przeszedł bez echa i odnieśli się do niego m.in. były premier Leszek Miller oraz inna gwiazda TVP, Magdalena Ogórek (w przeszłości kandydatka na urząd prezydenta RP z ramienia SLD).

Kim jest Karolina Pajączkowska?

Karolina Pajączkowska rozpoczęła pracę w TVP Info pod koniec 2019 r. Karierę dziennikarską zaczynała w lokalnej telewizji NTL w Radomsku. W 2016 r. rozpoczęła współpracę z TVN24 BiS. Była reporterką oraz prezenterką. Prowadziła program „Debata młodych” oraz program informacyjny w języku angielskim.

Dodaj komentarz