Lifestyle

Karolina Pajączkowska z Top Model do TVP

Karolina Pajączkowska znana jest między innymi z udziału w programie telewizji TVN Top Model, brała również udział w wielu konkursach piękności, także tych międzynarodowych. W branży mediów debiutowała w lokalnej telewizji NTL w Radomsku. Pracowała także w TVN BiŚ, gdzie prowadziła program informacyjny oraz format „Debata młodych”. Teraz ambitną Radomszczankę możemy zobaczyć w roli prezenterki TVP. Czy Karolina Pajączkowska zostanie jedną z gwiazd telewizji publicznej?

Karolina Pajączkowska z programu Top Model do telewizji TVP

Dzięki programowi Top Model wielu młodym osobom udaje się zaistnieć nie tylko na wybiegach, ale także w świecie show-biznesu oraz mediów. Doskonałym przykładem jest Karolina Pisarek, która wystąpiła już w programie Ameryka Express, a teraz została nową prowadzącą Top Model, zastępując tym samym niekwestionowaną gwiazdę TVN — Joannę Krupę.

Karolina Pajączkowska. Z „Top model” do TVN24

Karolina Pajączkowska, która również brała udział w Top Model (edycja z 2011 roku), również postanowiła połączyć pracę modelki z pracą w mediach. Jak się jednak okazuje, nie jest to dla niej żadna nowość. Pajączkowska pojawiła się na ekranie już w 2019 roku, gdy na antenie telewizji TVP relacjonowała wybory parlamentarne w Hiszpanii. Teraz pojawiać się będzie się także w formatach „Wstaje dzień” oraz „Poranek Info”.

Karolina Pajączkowska — kim jest uczestniczka Top Model i prezenterka TVP?

Karolina Pajączkowska ma 29-lat i pochodzi z Radomska. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie ukończyła kierunek dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Dziennikarka zna biegle 3 języki: angielski, francuski oraz hiszpański.

Karolina Pajączkowska. Z „Top model” do TVN24

Na swoim koncie modelka ma tytuł Miss Foto w wyborach Miss Polonia 2012. Karolina Pajączkowska brała również udział w Miss Intercontinental 2011 oraz Miss Exclusive of The World. Na ekranie debiutowała w lokalnej telewizji NTL w Radomsku. Pracowała również w TVN BiŚ, gdzie prowadziła program informacyjny oraz format „Debata młodych”, będąc zmienniczką Łukasza Kijka i Patrycjusza Wyżgi.

Dodaj komentarz