Lifestyle

Kasia Sawczuk [chłopak, instagram, mam talent]

Kasia Sawczuk swoją przygodę ze sceną rozpoczęła już w dzieciństwie, dwukrotnie występując w programie „Od przedszkola do Opola”. W wieku 12 lat wzięła udział w produkcji TVN „Mam Talent!”, jednak największą popularność przyniosły jej występy w programie muzycznym „The Voice of Poland”, gdzie zajęła II miejsce. Jakie jeszcze sukcesy ma na swoim konie młodziutka piosenkarka?

Kasia Sawczuk — osiągnięcia muzyczne

Katarzyna Sawczuk urodziła się w 1997 roku w Białej Podlaskiej i jest absolwentką Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła już we wczesnym dzieciństwie — należała do zespołu „Chwilka” i dwukrotnie brała udział w dziecięcym muzycznym show „Od przedszkola do Opola”. W 2003 zaśpiewała w odcinku z udziałem Katarzyny Gärtner i Haliny Frąckowiak, a w 2005 – w odcinku z Edytą Górniak.

W wieku 12 lat wystąpiła w telewizyjnym show TVN „Mam Talent!”, ale nie przeszła do odcinków na żywo, co było szeroko komentowane w mediach. W latach 2011–2017 występowała w musicalach w Teatrze Muzycznym „Roma” w Warszawie. W 2014 wystąpiła w czwartej edycji „The Voice of Poland”. Jej trenerem została Justyna Steczkowska. Sawczuk dotarła do finału programu, ostatecznie zajmując drugie miejsce, przegrywając zaledwie 1% głosów z Juanem Carlosem Cano.

Kasia Sawczuk — osiągnięcia filmowe

Katarzyna Sawczuk, jako aktorka telewizyjna zadebiutowała w 2012, wcielając się w jedną z głównych postaci w serialu „Hotel 52”. W 2014 wystąpiła w serialu „Czas honoru. Powstanie”, w którym zaśpiewała również napisane na potrzeby tego serialu utwory „Dziewczyna z granatem” i „Tchnienie wolności”. W 2015 zagrała w serialu „Skazane”, a także dołączyła do stałej obsady serialu „Barwy szczęścia”. W 2016 dołączyła również do stałej obsady serialu „Pierwsza miłość”.

Maciej Musiał i Kasia Sawczuk są parą

Na dużym ekranie zadebiutowała w 2014 w filmie „Miasto 44” Jana Komasy. W 2015 zagrała w filmie „Córki dancingu” w reżyserii Agnieszki Smoczyńskiej, do którego nagrała również piosenkę „Mucha 3”. W 2016 premierowo wystąpiła w spektaklu telewizyjnym TVP1 „Dom kobiet” w reżyserii Wiesława Saniewskiego.

Aktorka użyczyła również głosu w kilku bajkach dla dzieci.

Kasia Swczuk — pozostałe osiągnięcia

W 2017 Sawczuk wzięła udział w programie rozrywkowym telewizji Polsat „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami.”

Kasia Sawczuk — życie prywatne

Chociaż Katarzyna Sawczuk ma zaledwie 23 lata, zdążyła „zaliczyć” kilka głośnych związków. Łączono ją z Nikodemem Rozbickim, Patrykiem Pniewskim, tancerzem Jackiem Jeschke oraz Maciejem Musiałem. Z tym drugim zerwała dla aktora Antka Królikowskiego, z którym spotykała się ponad 2 lata. Aktualnie związana jest z piosenkarzem Mattią Rosinksim.

Kasia Sawczuk — instagram

Sawczuk jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a jej instagramowe konto śledzi w tym momencie 124 tys. użytkowników. Piosenkarka ostatnio zamieściła na swoim profilu zdjęcie, do którego pozuje w samej bieliźnie, ręczniku na głowie i maseczce na twarzy. W opisie zdjęcia zdradza, że przygotowuje „sekretny projekt”. Jak myślicie, o co chodzi?

https://www.instagram.com/p/CBOLa23l2T8/media?size=l

Dodaj komentarz