Moda

Kiedy warto wykonać torbę z własnym nadrukiem?

Jaka jest dobra torba? Wytrzymała, wykonana z wysokiej jakości materiałów, poręczna i pojemna. Czy jednak musi poprzestawać na swojej funkcji użytkowej? Przecież torba powinna też wyglądać! Nawet jeśli tylko służy wyjściu na zakupy, nadal to pewien element garderoby. A przy tym wyrazem stylu i osobowości. Taka torba z napisem „Własność najlepszej mamy na całym świecie” mówi bardzo wiele. Czym jest torba personalizowana, jak ją wykonać i gdzie zdobyć?

Jak wygląda torba z własnym nadrukiem?

Ideą torby personalizowanej jest dostosowane jej pod względem wizualnym Twoim własnym potrzebom. Możesz nadać jej dowolny wyraz estetyczny – wybrać:

  • kolorystykę,
  • wzornictwo,
  • napisy,
  • umieścić na niej zdjęcie lub obrazek.

Przykładowo może być to deklaracja przynależności do związku, humorystyczna uwaga na temat otaczającej rzeczywistości, komentarz do niej albo wyraźny podpis, że to „Torba na dyrdymałki Mamy” z Twoim imieniem. Możesz też zamówić torbę z własnym lub cudzym wizerunkiem czy zdjęciem panoramy. Całości wzoru dodać mniej lub bardziej artystyczne obramowanie, wzbogacić dowolnym napisem.

Dla kogo jest torba z napisem lub zdjęciem?

Dla każdego, kto lubi się wyróżniać. Chce mieć torbę nie tylko użytkową, ale też unikatową i bardzo „swoją”. Torby z własnym nadrukiem świetnie też sprawdzają się jako prezent, gadżet w Twojej firmie albo na potrzeby imprez okolicznościowych.

Jaka torba jest najlepsza do personalizacji?

Personalizować można różne torby. Najlepiej do tego nadają się zrobione z bawełny. Z tego materiału wykonane są głównie eleganckie i proste w kroju torby zakupowe lub wycieczkowe. Łatwo jest też na nich wykonać dowolny wzór. Torby bawełniane z własnym nadrukiem są między innymi w ofercie sklepu, który zajmuje się drukowaniem na ubraniach — Megakoszulki.pl.

Torby z własnym nadrukiem – jak wykonać?

W Megakoszulki.pl to bardzo proste. Możesz wybrać jedną z propozycji wzornictwa – ramki, memy, humorystyczne lub poważne obrazki. Możesz też je dowolnie modyfikować albo stworzyć swój własny projekt. Służy do tego rozbudowany kreator nadruków. Wybierasz w nim rodzaj torby, kolor bazowy, tworzysz projekt na podstawie własnego lub wybranego z bazy zdjęcia czy obrazka, uzupełniasz napisem i… voila! Torba z własnym nadrukiem zaprojektowana. Swoje projekty możesz wygodnie zapisywać, powracać do nich w dowolnym momencie i edytować.

Gdzie zamówić torby bawełniane z własnym nadrukiem?

Możesz je zamówić na przykład, na takiej stronie jak Megakoszulki.pl. Do wyboru są klasyczne torby bawełniane małe i duże torby na ramię, torby typu full print i te sportowe. Wiele z nich można personalizować. Stosowana jest metoda nadruku DTG lub Latex. Torby wykonane są z wysokiej jakości bawełny, produkowane w Polsce z troską o środowisko. Gwarancja na każdą z nich to 24 miesiące.

Dodaj komentarz