Lifestyle

Kim jest Anna Grochowska?

Anna Grochowska od lat jest twarzą Telewizji Polskiej. Jest prezenterką TVP Info, choć nie tylko. To dlatego jej twarz mimowolnie kojarzy większość Polaków. Co budzi zainteresowanie, jeśli chodzi o jej postać i co wyróżnia ją na tle innych prezenterów? 

Anna Grochowska- Konkursy Piękności.

Anna Grochowska odznacza się niezwykłą urodą i nienaganną figurą, czego ciężko nie dostrzec. Ona sama również zdawała sobie z tego sprawę. Z tego powodu, choć mało kto o tym pamięta, gdy była młodsza, Anna startowała w różnych konkursach piękności. Szczególnym osiągnięciem był udział w najważniejszym konkursie w kraju, czyli Miss Polski. Podobno namówić ją do tego miały jej koleżanki, decyzja była więc dość spontaniczna. Jak się później okazało- miały wiele racji. Grochowska w 2008 roku doszła aż do finału podczas zmagań w konkursie. Mimo, że nie zdobyła głównego tytułu, to została odznaczona mianem Miss Foto. Mimo, że nie kontynuowała dalej tej przygody to sama przyznaje, że właśnie ten epizod otworzył jej drzwi do dalszej kariery. Niedługo potem rozpoczęła swoją przygodę z telewizją. 

Anna Grochowska- wiek. 

Anna Grochowska ma aktualnie 34 lata. Nikogo nie zdziwi chyba fakt, że absolutnie nie wygląda na swój wiek. Oprócz naturalnej urody, którą została obdarzona może także poszczycić się nienaganną sylwetką. Dodatkowo o jej wizerunek, który widzimy od lat dbają profesjonaliści pracujący dla Telewizji Polskiej. Dodatkowo może dziwić fakt, że prezenterka ma aktualnie czwórkę dzieci. Żartobliwie ujmując- w kwestii wyglądu nic na to nie wskazuje.

Anna Grochowska- rozwój kariery. 

Trzeba przyznać, że Anna Grochowska dość szybko pnie się po szczeblach kariery. Furtkę do świata telewizji otworzył jej udział w wyborach Miss Polski. To była jedynie przepustka, ponieważ do awansu w Telewizji Polskiej potrzeba czegoś więcej, niż reprezentatywny wygląd. Początkowo Anna jedynie researchowała informacje w Wiadomościach. Szybko jednak ujęła producentów swoją osobowością. Dzięki temu stała się gospodynią popołudniowych i wieczornych pasm wiadomości. Miałą też okazję poprowadzić kilka wydań Ino Poranka. Jeśli dobra passa Grochowskiej utrzyma się a jej kariera będzie rozwijać się w takim tempie to może zobaczymy się z nią w roli prowadzącej w popularnej śniadaniówce produkcji Telewizji Polskiej? Aktualnie jest to jedna z najbardziej prestiżowych i pożądanych pozycji ze względu na stabilność pracy i popularność wśród widzów. Wszystko zależy od tego, czy Anna skupi się na rozwoju kariery czy poświęci rodzinie. Nie zapominajmy, że aktualnie jest ona matką czwórki dzieci.

Dodaj komentarz