Lifestyle

Kim jest Beata Chmielowska-Olech?

Beata Chmielowska-Olech była uczestniczką nowego programu muzycznego stacji TVP o nazwie „Star Voice. Gwiazdy mają głos”. Kim jest Beata Chmielowska-Olech?

Podstawowe informacje

Beata Chmielowska-Olech to polska dziennikarka. Obecnie prowadzi program o nazwie „Teleexpress”, który jest emitowany w TVP Info oraz w TVP1. Beata jest także absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła studia na Wydziale Dziennikarstwa oraz Nauk Politycznych.

Co ciekawe dziennikarska swoją pracę w telewizji już rozpoczęła w roku 1998 roku. Zaczynała w wydaniu młodzieżowym programu o nazwie „Teleexpress Junior”. Przez dokładnie cztery miesiące, a więc od końca 2005 roku do początku roku 2006 była także gospodynią wydania piątkowego programu o nazwie „Popołudnie z Jedynką”. Zaś cztery lata później, przez jakiś rok, była także gospodynią magazynu śniadaniowego TVP o nazwie „Kawa czy herbata?”. Mogliśmy ją także podziwiać jako gospodynię programu „Poranka”, który emitowany był na stacji TVP Info od 1 września 2013 roku do końca 2013 roku.

Jaka jest prywatnie?

Mogliśmy dziennikarkę poznać z troszkę innej strony w programie o nazwie „Star Voice. Gwiazdy mają głos”. Musimy przyznać, że Beata Chmielowska-Olech wypadła naprawdę genialnie. W programie zmierzyła się między innymi z tak sławnymi osobami jak: Aleksandra Szwed, Robert Koszucki, Monika Pyrek, Jacek Lenartowicz, Marcin Urbaś czy też Tadeusz Chudecki.

Dziennikarka urodziła się w roku 1975 dokładnie 14 lipca. Zatem w tym roku skończy czterdzieści pięć lat. Wiele osób zastanawia się ile wzrostu ma Beata Chmielewska-Olech, ale niestety nigdzie takich informacji nie można znaleźć. Oczywiście nie jest to ważna informacja, ale wiele osób akurat tą sferą się zainteresowało.

Beata Chmielewska-Olech jest mężatką. Jej mężem jest Damian Olech. Jest to bardzo szczęśliwe małżeństwo, które doczekało się już dwójki dzieci. Para ma ze sobą zarówno synka, jak i także córeczkę. Syn Brunon urodził się w 2006 roku, a z kolei córeczka Liwia w roku 2008.

 Jak widać jest to wspaniała rodzina. Osoby zainteresowane poznaniem jeszcze większej ilości szczegółów mogą poszperać sobie w sieci. Polecamy różnego rodzaju media społecznościowe, które są dla wielu z nas prawdziwym wejściem w sferę prywatną gwiazd. Naprawdę jest to możliwe. Musimy jedynie troszkę poświęcić czasu. Musimy jednak przyznać, że śledzenie profili na portalach społecznościowych jest dla nas prawdziwą frajdą. Czasem to jedyna możliwość, aby o danej osobie dowiedzieć się nieco więcej. Skoro jest taka możliwość, to dlaczego mielibyśmy nie skorzystać?

Dodaj komentarz