Lifestyle

Kim jest Gabriela Oberek? Wiek, Instagram, kariera.

Gabriela Oberek to polska aktorka teatralna, filmowa, i telewizyjna. Wykształcenie zdobywała w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie. Swoje studia ukończyła w 2009 roku. W 2020 roku, czyli 11 lat później, została wykładowcą Krakowskiej Szkoły Filmowej. Fani seriali mogą kojarzyć ją głównie z ról w Na dobre i na złe, Klan, Prawo Agaty, Ojciec Mateusz, M jak miłość i wiele, wiele innych. Jeśli chodzi o filmy, to na koncie ma role głównie w filmach biograficznych, na przykład Piłsudski czy Mój biegun. Ostatnia postać, w jaką się wcielała na dużym ekranie była ekspedientka w produkcji Powrót do tamtych dni z 2021. W teatrze zadebiutowała w 2008 roku w spektaklu Iwona, Księżniczka Burgunda jako tytułowa Iwona. Ważną postacią w jej karierze była księżniczka Justyna w spektaklu Rozmowy z Piotrem, którego premiera odbyła się w 2011 roku w Teatrze Dramatycznym w Płocku.. Za tą rolę Gabriela Oberek została laureatką nagrody im. Andrzeja Nardellego za najlepszy debiut aktorski. Co więcej wiemy o Gabrieli Oberek? Jeśli chcecie wiedzieć, ile ma lat, gdzie możemy sprawdzić, co u niej to poniżej odnajdziecie potrzebne informacje.  

Gabriela Oberek- wiek. 

Jeśli zastanawiacie się, ile Gabriela Oberek ma lat, to mamy odpowiedź. Urodziła się 19 grudnia 1986 roku. Niedawno skończyła więc 35 lat. Ta informacja wydaje się dość zaskakująca. Pamiętajmy, że oprócz tak bogatej filmografii, ilości spektakli i ról, Gabriela jest wykładowcą w szkole filmowej. To bardzo młody wiek, nieczęsto spotykany na tym stanowisku. Mimo to Oberek nie narzeka na brak posłuchu wśród uczniów i szacunku do jej osoby w otoczeniu. Co więcej, jeśli chodzi o aktorstwo to wygląda na to, że jej kariera dopiero się rozkręca. Producenci coraz chętniej obsadzają ją w swoich filmach i serialach a aktorka wciąż ma ręce pełne roboty. 

Gabriela Oberek- Instagram. 

Gabrielę możecie znaleźć na Instagramie pod nazwą @gabrielaoberekofficial. Zebrała na swoim koncie już ponad 20 tysięcy obserwacji. W postach, które udostępnia znajdujemy głównie zdjęcia z życia codziennego, z bliskimi, pamiątki z podróży i przyjaciół z branży. Nie zabrakło jednak fotografii prosto z planów. Przede wszystkim klimat całego profilu robią piękne zdjęcia zrobione podczas spektakli z udziałem Gabrieli. Parę fotek pochodzi z profesjonalnych sesji, co widać na pierwszy rzut oka. Co więcej, wygląda na to, że aktorka świetnie czuje się przed aparatem. Efektem sesji są zdjęcia, które wyglądają jak z okładki magazynu. Dodatkowo Gabriela dość często wrzuca materiały na swoje Instastory, dzięki czemu fani mogą obserwować, co robi w danym momencie i w ten sposób towarzyszyć jej w codziennych czynnościach. 

Dodaj komentarz