Lifestyle

Kim jest Honorata Witańska? Wiek, związek i inne ciekawostki.

Honorata Witańska to polska aktorka teatralna, filmowa a także modelka. Pochodzi z Tych, lecz szkołę teatralną ukończyła na krakowskiej uczelni wyższej. Występowała na deskach teatru aktywnie mimo ról w serialach obyczajowych. Fani sztuk teatralnych mogą kojarzyć jej nazwisko ze spektaklu Najzwyklejszy cud czy Arkadia. Sympatię większości widzów zaskarbiła sobie rolą w serialu obyczajowym Barwy Szczęścia, gdzie wcielała się w Magdę Zwoleńską. Pojawiła się tam w 2007 roku, dokładnie w odcinku 22. Ostatni odcinek z Honoratą, czyli odcinek 1880 wyemitowany został w 2018 roku. Przez 3 lata była również aspirant sztabową Karoliną Rachwał w serialu Policjantki i policjanci. Kim jest ta młoda aktorka i co o niej wiemy?

Honorata Witańska- wiek.

Ile lat ma Honorata Witańska? Choć ciężko w to uwierzyć patrząc na wygląd i sposób bycia, aktorka ma 37 lat. Urodziny obchodziła 14 grudnia. Choć młody wygląd zadbanej Honoraty może być mylący, to trzeba pamiętać, że w samych Barwach Szczęścia grała ona przez aż 11 lat!

Honorata Witańska- mąż.

Wielu z nas poszukiwało pewnie informacji o związku Honoraty zainteresowani jej życiem. Ciężko jednak powiedzieć coś więcej na temat jej prywatności. Honorata Witańska raczej stroni od upubliczniania relacji ze swoimi bliskimi. Możemy jedynie domyślać się, że nie jest w związku. Wiemy natomiast, że nie ma męża ani dzieci. Czy odpowiedni partner jeszcze się nie pojawił, czy aktorka tak dobrze chroni swoją prywatność przed mediami? Honorata nie często pojawia się również na wszelkich ściankach i większych wydarzeniach razem z innymi gwiazdami, więc może to dzięki temu udaje jej się zachować aż tyle w tajemnicy. 

Honorata Witańska- Instagram.

Honorata Witańska jak praktycznie każdy celebryta w obecnych czasach posiada konto na portalu Instagram. Jej profil obserwuje 100 tysięcy osób. To całkiem pokaźny wynik. Mimo, że zasięgów aktorki nie można porównywać do liczb topowych infuencerów, to na jej koncie obserwujemy dużą aktywność w komentarzach i polubieniach, głównie od sympatyków jej serialowej postaci. 

Honorata Witańska- sport.

W wywiadach Hoorata Witańska często wspomina o tym, jak kocha aktywność fizyczną. Wybiera dość specyficzne sporty. Trenowała boks tajski i ju-jitsu. Dzięki roli w serialu Policjantki i policjanci nauczyła się także posługiwać bronią. Miała też epizod z jazdą motocyklem, po czasie jednak sprzęt sprzedała i poszukiwała nowych aktywności. Honorata przyznaje, że po prostu lubi próbować wciąż nowych rzeczy i ma wielki głód poznawania.

Dodaj komentarz