Uncategorized

Kim jest Joanna Borov?

Joanna Borov (skrótowa forma od Borowiecka) to kolejna Polka, która robi karierę za oceanem! Modelka i influencenka wzięła udział w prestiżowych wydarzeniach takich jak Paris Fashion Week i London Fashion Week, pojawiła się na na okładce Playboya oraz w magazynach takich jak Vogue, Marie Claire, Maxim, Faddy, a niedawno przeniosła się do Kalifornii by realizować swój amerykański sen.

Najważniejsze informacje 

Joanna Borov od dziecka pasjonowała się modą, a karierę w modelingu rozpoczęła studiując zarządzanie modą na prestiżowej uczelni London College of Fashion.  Wtedy za namową projektantki Venery Tabakin wzięła udział w wyborach Miss Motors Formula 1,a  zdobycie tytułu spowodowało, że spędziła dużo czasu w Monte Carlo współpracując z tamtejszymi firmami. To nie jest jedyny konkurs piękności, który ma na koncie bo również reprezentowała Polskę na wyborach World Beauty Queen w Seulu oraz zasiadła w jury konkursu Miss Film Festival International w Argentynie.  

Decydując się na przeprowadzkę do USA miała podpisany kontrakt z tamtejszą agencją. Do tej pory Joannie udało się wziąć udział w kilku ciekawych kampaniach oraz wydarzeniach między innymi prowadziła galę charytatywną w Hollywood Babes in Toyland. 

Życie prywatne 

Joanna Borov na swoim instagramie @joannaborov dzieli się zarówno sukcesami zawodowymi jak i momentami z życia prywatnego. Joanna jest fanką zdrowego trybu życia, lubi sport, wypady do spa, podróże oraz medytacje. Modelka wspiera również akcje charytatywne na rzecz zwierząt, a sama zaadoptowała psa Chi Chi Boo, który również dość często pojawia się w jej social mediach.

www.instagram.com/joannaborov

Dodaj komentarz