Lifestyle

Kim jest Katarzyna Trzaskalska?

Katarzyna Trzaskalska jest polską dziennikarką. Urodziła się w Kościanie w czerwcu 1976 roku. Była prezenterką w TV Puls – Puls Raportu, w TVP2 – Panoramie, w TVP1 – Teleexpresie, a obecnie jest prezenterką TVP3 Warszawa oraz TVP Info.

Co wiemy o Katarzynie Trzaskalskiej?

Co ciekawe Katarzyna Trzaskalska ukończyła w Poznaniu Szkołę Baletową, w Łodzi Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną oraz w Warszawie Akademię Muzyczną. Po ukończonych uczelniach można było sądzić, że Katarzyna Trzaskalska swoją przyszłość wiązała z telewizją oraz z muzyką i tańcem. Jak widać została w telewizji, ale od dziennikarskiej strony.

Pracowała jako naprawdę świetna prezenterka pogody w takich stajach telewizyjnych jak TV Puls oraz TVN. Z kolei w TV Plus tworzyła całą redakcję prognozy pogody oraz miała przyjemność prowadzić program o nazwie „Wizyta”. Pracę w telewizji publicznej, a dokładniej w stacji TVP2 rozpoczęła pod koniec 2002 roku. Zaczynała od prezentowania prognoz pogody, a później przeniosła się do stacji TVP1, dokładnie w październiku 2004 roku. Od grudnia 2004 do połowy 2005 roku także była prezenterką skrótów „Wiadomości”. Mogliśmy ją także podziwiać w programie „Lato z Jedynką” gdzie była współprowadzącą. Do 2006 roku była gospodynią wydania czwartkowego programu „Popołudnie z Jedynką”.

W latach 2007 do 2008 razem ze znanym dziennikarzem Krzysztofem Ziemcem prowadziła w TV Puls program „Puls Raport”.

Gdy powróciła do telewizji publicznej, to otrzymała stanowisko prezenterki popularnej Panoramy. Później prowadziła Teleexpress.

Inne miejsca, gdzie mogliśmy podziwiać Katarzynę Trzaskalską

Z samą Katarzyną Cichopek prowadziła na zmianę program o nazwie „Twój Puls” oczywiście w stacji TV Puls. Ponownie do Teleexpresu powróciła w roku 2016. Od tamtego czasu cały czas pracuje w TVP Info. Prowadziła Serwis Info oraz Panoramę Info. Od roku 2019 prowadzi także w TVP Info Poranek Info. Prowadzi także wydania boczne Wiadomości na stacji TVP1 oraz takie programy jak Kurier Warszawy i Mazowsza oraz Kurier Mazowiecki w stacji TVP3 Warszawa.

Musimy także zaznaczyć, że kolejną pasją Katarzyny Trzaskalskiej jest fotografia. Jak widzimy Katarzyna ma wiele ciekawych pasji. Radzi sobie wręcz genialnie z dziennikarstwem. W związku z tym podziwiamy oraz w dalszym ciągu będziemy podziwiać jej karierę. W swoich programach pokazuje się od profesjonalnej strony. Widać po niej po prostu, że kocha to co robi i wykonuje swoją pracę z olbrzymią starannością. Lubimy takie podejście i cenimy je sobie.

Dodaj komentarz