Lifestyle

Kim jest Katarzyna Zdanowicz?

Z tego transferu z pewnością ucieszyli się widzowie. Jednak nie tylko. Ucieszyli się także pracownicy kanału TVN24, do którego ze stacji Polsat przeszła niezwykle seksowna, piękna oraz pełna uroku subtelnego Katarzyna Zdanowicz. Co sprawia, że zdecydowała się ona na zmianę miejsca pracy?

Niczym Magda Mołek

Katarzyna Zdanowicz jest subtelną blondynką, która może się pochwalić zniewalającym uśmiechem. Jeśli tylko ktoś dla Katarzyny stracił głowę, to jest jak najbardziej usprawiedliwiony. Niektórzy w stacji TVN24 mówią o Katarzynie Zdanowicz druga Magda Mołek, która jest klasyczną pięknością telewizyjną. Wszyscy zgodnie przyznają, że Katarzyna ma w sobie ten urok, czar oraz magnetyzm. Jest to taki sam powiew witalności oraz świeżości jak nie tak dawno u Magdy Mołek.

Co wiemy o Katarzynie Zdanowicz?

Katarzyna Zdanowicz zanim trafiła do stacji TVN24 pracowała w Polsacie. Jej początek kariery to lokalne media. Wcześniej dziennikarka pracowała w Polsat News, lokalnej telewizji Solec oraz także w oddziale bydgoskim Radia GRA. Jej panieńskie nazwisko to Włodarczyk. Nie możemy pominąć jej epizodu w TV Biznes.

Wszyscy koledzy Katarzyny, którzy „puszczają” do niej oczko mogą jedynie powzdychać. Bowiem Katarzyna Zdanowicz jest szczęśliwą mężatką oraz matką. Jej mąż także pracuje w mediach, a więc jest w stanie zrozumieć jej ciągłe zabieganie. Katarzyna zawsze wspomina, że jest niesamowicie wyrozumiały. W wielu obowiązkach ją wyręcz, pomimo że również jest zapracowaną osobę. Jej dziecko to przeuroczy synek Maksymilian.

Macie ochotę na ciekawostkę o Katarzynie Zdanowicz? Katarzyna przyznaje, że jest uzależniona od dwóch rzeczy. Chodzi o pracę oraz o słodycze. Jednak ze słodyczami od jakiegoś czasu jest w separacji. Musi pilnować swojej wagi, aby nie wyglądać źle w kamerze. Jednak patrząc na nią, to niepotrzebnie rozstała się ze słodyczami, ponieważ jej figura jest wręcz idealna.  Nie mamy co do tego żadnych, nawet najmniejszych wątpliwości.

Jednak najważniejsze u Katarzyny Zdanowicz jest to, że jest profesjonalistką. Jest to niezwykle pozytywna i elokwentna osoba. Niczego jej nie brakuje. Co jak co, ale słucha jej się z przyjemnością i nawet złe wiadomości przez nią przekazywane są jakoś przez nas lepiej odbierane. W tej branży nie liczy się jedynie wygląd. Trzeba mieć to coś, co trudno określić słowami. Katarzyna Zdanowicz na pewno to posiada i nie musi się o to martwić. Na pewno przed nią jeszcze większa kariera. Jesteśmy tego pewni. Nie mamy najmniejszych wątpliwości co do tego.

Dodaj komentarz