Lifestyle

Kim jest Magdalena Perlińska? [Instagram, reklama, Media Expert]

Jeszcze do niedawna mało rozpoznawana modelka, która do wielkiego showbiznesu weszła ze zdecydowanym przytupem! Wystarczyła niewielka rola w popularnym na Netflix, polskim filmie „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją” (czarna komedia wyprodukowana w roku 2020 w reżyserii Jana Belcla), by zachwyciły się nią tysiące fanów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Co ciekawe, to nie sama rola, a niezwykła uroda Perlińskiej oraz jej nad wyraz efektowny biust sprawiły, że wpadła w oko widzom i natychmiast zyskała rzeszę fanów z całego świata!

Magdalena Perlińska – kariera w modelingu i film

„Wszyscy moi przyjaciele nie żyją” to wprawdzie najszerzej dziś komentowana rola Perlińskiej, ale modelkę można było już wcześniej zobaczyć w wielu różnych miejscach. Jej pierwszym, znaczącym występem był taniec w teledysku „White Light” samego George’a Michaela, w roku 2012. Modelka nie tylko zachwyca urodą, ale i jest od lat zawodową tancerką ze specjalizacją w tańcach towarzyskich i latynoamerykańskich. Może się również pochwalić międzynarodową klasą taneczną S.

Magdalena Perlińska – wiek

Modelka ma dwadzieścia osiem lat i zachwyca widzów doskonałą figurą. Rozmiary wg ekspertów wręcz idealne: wzrost 172 cm, 90-61-91 oraz miseczka D.

Magdalena Perlińska – instagram

Fani tej debiutującej aktorki, doświadczonej tancerki i modelki, mogą obserwować jej oficjalne konto na Instagramie (@magdalenaperlinska_), na którym zrzesza ją ponad 287 000 followersów. Jej profil to baza zdjęć z zagranicznych wojaży, od Dubaju, Mykonos, Santorini, Polski, Włoch, Chorwacji i Zanzibaru przez zdjęcia prywatne: z przyjaciółmi oraz z ważnych w jej życiu wydarzeń. Fani zauważają, że jej instagramowe konto idealnie wpisuję się w filozofię „Work-life balance”, w której miedzy aktywną pracą, a odpoczynkiem, zachowuje się maksymalną równowagę. Na Instagramie Perlińskiej można również znaleźć nowe zdjęcia modelki z bieżących sesji zdjęciowych, a każdorazowe nowości, jakie są przez nią udostępniane spotykają się z ogromnym zainteresowaniem i setkami komentarzy.

Od czasu roli we „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją” modelka jest bardzo aktywna w social mediach, a portale plotkarskie i gwiazdorskie rozpisują się zarówno o niej, jak i o kolejnych zdjęciach, które z jej udziałem pojawią się w sieci. Można śmiało powiedzieć, że jest ona dzisiaj najbardziej rozchwytywaną postacią świata modelingu, o której chcą pisać wszyscy. Poza kontami na portalach społecznościowych, jej zdjęcia można również znaleźć online m.in. na stronie agencji Max Models.

Dodaj komentarz