Lifestyle

Kim jest Marta Dobecka? Wiek, Instagram, Dubbing.

Marta Dobecka to polska aktorka filmowa i teatralna. Wykształcenie aktorskie zdobyła na jednej z najlepszych polskich uczelni wyższych, czyli Warszawskiej Akademii Teatralnej. Pierwsze występy na deskach teatru zaliczyła jednak jeszcze przed ukończeniem studiów. Fani telewizyjnych seriali obyczajowych kojarzą ją głównie dzięki roli Kingi Szymków z Magdy M. Pojawiła się też w takich hitach jak Rodzina Zastępcza, Hotel 52, Prawo Agaty, Ojciec Mateusz, Barwy Szczęścia, Przyjaciółki i wiele, wiele innych. Co więcej wiemy o jej karierze a także życiu prywatnym?

Marta Dobecka- wiek.

Zastanawiacie się, ile Marta Dobecka ma lat? Urodziła się 9 maja 1985 roku. Za 2 miesiące będzie obchodzić więc 37 urodziny. Pochodzi z Wysokiego Mazowieckiego. 

Marta Dobecka- Instagram.

Na portalu społecznościowym Instagram Martę obserwuje ponad 8 tysięcy osób. Udostępnia głównie swoje selfie, ale również zdjęcia zrobione przy pracy. Nie zabrakło również przy jej wpisach bliskich osób, zwierzaków, podróży oraz plakatów produkcji, w których wzięła udział. 

Marta Dobecka- Dubbing. 

Marta Dobecka jest również aktorką dubbingową. Głównie podkłada więc głos animowanym postaciom ulubionych bohaterów, głównie dziecięcej publiczności. Przygodę rozpoczęła jako Casey Carlyle z filmu Księżniczka na lodzie. W 2010 roku jej głosem mówiła Teddy Duncan w polskiej wersji szalenie modnego wtedy serialu młodzieżowego Powodzenia, Charlie! W 2013 z kolei użyczyła głosu Willow Jenks z Tajemnicy domu Anubisa. Rok później świat oszalał na punkcie serialu Sabrina, Sekrety nastoletniej czarownicy. Szybko doczekaliśmy się więc polskiej wersji, gdzie głos dla głównej bohaterki podkładał nie kto inny jak Dobecka. Na tej dubbingowej liście znajdą się jeszcze takie tytuły jak Wojownicze Żółwie Ninja, Czarownica Emma, My Little Pony: Przyjaźń to magia czy kultowy już Hotel Transylwania. Oczywiście to tylko najbardziej znane pozycje, cały dorobek Marty jest o wiele większy.  

Marta Dobecka- reklamy. 

Rozpoznawalność Marta Dobecka zdobyła również dzięki reklamom banku Credit Agricole. Występowała w nich u boku Dawida Podsiadło. Stanowią na tyle dobraną parę, że spekulowano swego czasu o ich romansie. Informacje te jednak nigdy się oficjalnie nie potwierdziły. Ani paparazzi nie udało się zebrać wystarczających dowodów, ani żadne z zainteresowanych nie potwierdziło, że ma to miejsce. Również nie widać ich wspólnych zdjęć na portalach. Wszystko wskazuje więc na to, że domniemany romans nigdy nie miał miejsca, choć prywatnie aktorka i piosenkarz utrzymują koleżeńskie relacje.

Dodaj komentarz