Lifestyle

Kim jest Natalia Jakuła? [wiek, instagram, mąż]

Związki piłkarzy i modelek zawsze budzą spore zainteresowanie. Nic dziwnego, że wiele osób interesuje się osoba jaką jest Natalia Jakuła. Dowiedzmy się nieco więcej o tej fascynującej kobiecie.

Początek kariery

Natalia Jakuła to partnerka piłkarza oraz byłego reprezentanta Polski Tomasza Iwana. Tomasz Iwan w latach od 2013 do 2018 piastował stanowiska głównego dyrektora piłkarskiej reprezentacji. Jego żoną jest prezenterka, modelka oraz jednocześnie współzałożycielka szkoły bungee fitness.

Natalia swoją karierę rozpoczynała w roku 2018. Występowała w stacjach takich jak: 4fun.tv oraz Viva Polska. W tych stacjach była prowadzącą rozrywkowych programów o nazwie Happy Hour oraz Dziewczyny w bikini. Do tego była w Wirtualnej Polsce prezenterką sportową. Natalia Jakuła następnie zniknęła z mediów. Związała się prywatnie właśnie ze wspomnianym już Tomaszem Iwanem. Z jednej strony jest to postać znana doskonale kibicom piłki nożnej, a do tego fanom rozrywkowego przemysłu. Były piłkarz między innymi zagrał w teledysku zespołu Monopol.

Ile Natalia Jakuła ma lat?

Na pewno każdy z nas zauważył, że Natalia Jakuła jest młodsza od Tomasza Iwana. Dokładnie jest młodsza o piętnaście lat. Urodziła się 12 kwietnia 1986 roku. Para doczekała się już dziecka. 8 marca 2017 roku zostali rodzicami. Mają syna Wiktora. Natalia Jakuła na swoim profilu w mediach społecznościowych nie ukrywała radości z doświadczenia jakim jest macierzyństwo. Co więcej dzieliła się niezwykle chętnie swoimi radami oraz przemyśleniami. W dalszym ciągu promienieje, uśmiecha się i przekazuje porady innym kobietom.

Synek Wiktor – jej największa miłość

Nie da się ukryć, że dla Natalii Jakuły największą miłością jest jej synek. Bardzo chętnie chwali się jego zdjęciami w sieci. Musimy przyznać, że Wiktorek jest naprawdę przeuroczy. Nawet skradł serca samego Roberta Lewandowskiego, kiedy to Tomasz i Natalia odwiedzili rodzinę Lewandowskich w ich posiadłości na Mazurach. Wówczas Natalia Jakuła pochwaliła się zdjęciem w sieci, na którym Robert Lewandowski na rękach trzyma i przytula małego Wiktora. Wiktor rośnie jak szalony. W dalszym ciągu jest prawdziwym oczkiem w głowie swoich rodziców. Jest to dla nich największy życiowy sukces. Nie ma co się dziwić. Dziecko jest cementującym elementem i w przypadku związku Natalii z Tomaszem tylko się to potwierdza. Jak widać udany związek dwóch medialnych osób jest jak najbardziej możliwy. Co więcej jest to związek bez jakiś kontrowersji. Jest to do osiągnięcia. Inne pary powinny się od nich uczyć.

Dodaj komentarz