Lifestyle

Kim jest Olga Kalicka?

Chyba każdy z nas dobrze zna bądź też kojarzy aktorkę Olgę Kalicką. Olga Kalicka jest bardzo znaną polską aktorką serialową, jak i także teatralną. Urodziła się w Piasecznie 4 sierpnia 1993 roku.

Wykształcenie i kariera

Olga Kalicka ukończyła Akademię Teatralną imienia Aleksandra Zelwerowicza na Wydziale Aktorskim w Warszawie. Jej kariera już na dobre nabrała tempa. Olga Kalicka zadebiutowała już w wieku siedmiu lat. Wówczas występowała w aktorskiej grupie, która działała przy warszawskim teatrze o nazwie Teatr Rampa. Grała na samym początku role bardziej epizodyczne w polskich serialach. Mogliśmy ją zobaczyć w takich serialach jak M jak miłość, Singielka, Prosto w serce czy też Plebania. Jednak tak naprawdę sławę przyniósł jej serial Rodzinka.pl To temu serialowi zawdzięcza rozpoznawalność. To ten serial otworzył jej drzwi do rozpoczęcia kariery w naszym rodzimym show-biznesie. W roku 2016 wystąpiła także w produkcji zagranicznej. Chodzi o serial niemiecki Der Usedom-Krimi. Dwa lata później udało jej się wystąpić w serialu historycznym rosyjskim Godunow Prodołżenije. Zaś na dużym ekranie zadebiutowała w roku 2011 w filmie pod tytułem Księstwo. W roku 2015 wystąpiła w popularnej komedii pod tytułem Wkręceni 2. Od dwóch lat jest już na stałe związana z Teatrem Kwadrat, a do tego współpracuje cyklicznie z teatrami Capitol, Komedia, Palladium oraz Rampa. Spróbowała także swoich sił jako telewizyjna prezenterka. Współprowadziła bowiem program World of Dance Polska. Założyła także w bieżącym roku markę modową Reves wraz z Karoliną Borowską.

A jak w życiu prywatnym?

Olga Kalicka razem ze swoim partnerem obecnym – Cezarym , poznali się już ponad dwanaście lat temu. Na początku się przyjaźnili. Z czasem ich przyjaźń zmieniła się w miłość Para ma wspólnie synka – Aleksego. Aktorka niezmiernie chętnie dzieli się wszelkimi wydarzeniami ze swojego prywatnego życia z fanami. Oczywiście jak łatwo się domyślić robi to za pomocą popularnych mediów społecznościowych.

Media społecznościowe mają to do siebie, że możemy dzięki nim poznać daną osobę z całkiem innej strony. Olgę Kalicką znamy ze szklanego ekranu, a Instagram pokazuje nam ją od prywatnej strony. Możemy pooglądać zdjęcia partnera, dziecka czy też gdzie aktualnie spędza wakacje. Gdy kogoś lubimy, to na pewno zainteresuje nas takie podglądanie. Co do tego nie mamy żadnych, nawet najmniejszych wątpliwości. Oldze Kalickiej życzymy jeszcze więcej ról tak, abyśmy mogli podziwiać ją w wielu filmach, serialach oraz na deskach teatru.

Dodaj komentarz