Lifestyle

Kim jest Sylwia Dekiert?

Stało się – Sylwia Dekiert zaręczyła. Ta znana dziennikarka stacji TVP Sport pochwaliła się swoimi oświadczynami w mediach społecznościowych. Do zaręczyn doszło na wyspie greckiej Kos. Poznajmy nieco bliżej Sylwię Dekiert.

Prawdziwa profesjonalistka

Sylwia Dekiert jest dziennikarką sportową, a do tego reporterką oraz prezenterką. Jest zawodowo związana z państwową telewizją już od 2002 roku. W Telewizji Polskiej udało jej się znaleźć w dosyć niespotykanych okolicznościach. Wydarzyło się to za sprawą samego Adama Małysza i jego sukcesów. To właśnie Adam Małysz i jego osiągnięcia sportowe były jej tematem pracy magisterskiej. Czy to nie fantastyczna sytuacja? Dzięki temu udało jej się trafić na antenę młodzieżowego programu o tytule „Rower Błażeja”. Na pewno każdy z nas słyszał o tym programie. Był to kiedyś totalny hit. Każdy kto oglądał ten program wie doskonale kim jest Sylwia Dekiert. Jak potoczyła się później kariera dziennikarki? W zasadzie to po programie „Rower Błażeja” sukcesywnie pięła się po szczeblach kariery zawodowej. Poza prowadzeniem sportowych wiadomości, Sylwia Dekiert na swoim koncie ma między innymi program „Dzień dobry Polsko”, „Wielki Test” czy też „Orły Nawałki”. Musimy przyznać, że lista ta jest naprawdę imponująca.

Nieco informacji z życia prywatnego

Osoby medialne mają to do siebie, że mają swoich fanów. Fani zainteresowani są zarówno zawodowymi osiągnięciami dziennikarki, ale także z drugiej strony ich życiem prywatnym. Jak to drugie wygląda u naszej bohaterki, a więc u Sylwii Dekiert? Sylwia Dekiert jest po rozwodzie. Jej pierwszym mężem był Rafał Darżynkiewicz. Z Rafałem Darżynkiewiczem ma dwóch synów. Pomimo tego, że w mediach żadna informacja o rozpadzie ich małżeństwa oficjalnie się nie pojawiła, to drogi Rafała Darżynkiewicza oraz Sylwii Dekiert się najwidoczniej rozeszły. Dziennikarka dokładnie rok temu, bo w lipcu roku 2019 poinformowała na swoim profilu w mediach społecznościowych, że przyjęła od swojego ukochanego Sławomira Nelupa oświadczyny. Co ciekawe Sławomir Nelupa zawodowo również był związany z TVP Sport.

Bardziej romantycznych oświadczeń Sylwia Dekiert nie mogła sobie wyobrazić. Bowiem do zaręczyn doszło na wyspie greckiej Kos. Podzieliła się jednym zdjęciem z tego jakże ważnego wydarzenia. Pod zdjęciem posypał się ogrom gratulacji. Wcale się nie dziwimy – jest przecież czego. Będziemy z ogromną ciekawością obserwować ten związek i mamy nadzieję, że będą ze sobą już na zawsze, ponieważ naprawdę świetnie ze sobą wyglądają. Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości.

Dodaj komentarz