Lifestyle

Kim jest Weronika Olbrychska?

Weronika Olbrychska to córka Daniela oraz Zuzanny. Jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą postacią. Mieszka poza granicami naszego kraju. Jakby tego było mało raczej stroni od mediów. Nie poszła także w ślady swoich artystycznie uzdolnionych rodziców. Czym się zajmuje? Zaraz się wszystkiego dowiemy.

Nie chce być gwiazdą

Nie da się ukryć, że Weronika Olbrychska jeśli by tylko chciała, to zrobiłaby sporą karierę w Polsce. Jest przecież wnuczką Andrzeja Łapickiego oraz córką Daniela Olbrychskiego, a do tego także bardzo popularnej dziennikarki Zuzanny Łapickiej. Mało kto może się takim rodowodem pochwalić i poszczycić.

Jednak nie chciała zostać kolejną gwiazdą. Wyjechała ona z Polski, aby realizować swoje marzenia w Stanach Zjednoczonych.

Najważniejsze informacje

Weronika Olbrychska na świat przyszła w roku 1982. Okazuje się, że Weronika ma bardzo duży talent artystyczny. Jednak zajęła się zawodowo projektowaniem mody, a nie aktorstwem. Pomimo tego, że kobieta mieszka już na stałe w Nowym Jorku, to nie zapomniała ona o swoich najbliższych. Utrzymuje bardzo intensywny kontakt ze swoją rodziną. Chętnie odwiedza ona swoich bliskich w Polsce. Jednak nie tylko. Oni także rewanżują się i przylatują do niej do Stanów Zjednoczonych.

Nie możemy zapominać także o tym, że Weronika ma dwóch braci przyrodnich. Mowa tutaj o Rafale Olbrychskim oraz o Victorze Longo-Olbrychski. Rafał Olbrychski jest ze związku ojca z niejaką Moniką Dzinisiewicz-Olbrychską, a Victora matką jest aktorka niemiecka Barbara Sukowa. Bardzo ciekawe jest to, że Victor tak samo jak Weronika mieszka w Nowym Jorku.

Na pewno najtrudniejszym momentem dla Weroniki była śmierć jej ukochanej matki – Zuzanny Łapickiej-Olbrychskiej. Odeszła ona 20 grudnia 2018 roku. Toczyła walkę z nowotworem i niestety nie wygrała jej. Walka trwała aż dwa lata. Rodzice Weroniki nie byli razem. Postanowili się rozwieść po około dziesięciu latach pożycia małżeńskiego. Wówczas dziewczynka miała jedynie sześć lat. To także dla Weroniki nie był zbyt łatwy okres. Chyba nie ma niczego gorszego od śmierci matki czy też ojca lub też od ich rozwodu. Szczególnie cierpi małe dziecko. Pewnych rzeczy nie jest w stanie zrozumieć. Nie ma na to żadnej reguły. Musimy mieć na uwadze, że czasami nastolatek gorzej sobie radzi niż kilkuletnie dziecko. W takim wypadku dużo zależy od rodziców. Najgorsze są rozstania w istnym horrorze. Jednak takiego nie musiała przeżywać Weronika Olbrychska. Rodzice Weroniki rozstali się w pełnej zgodzie. Jak najbardziej się to ceni.

Dodaj komentarz