Lifestyle

Kinga Korta Instagram – bardzo popularna postać

Czy oglądaliście hit stacji TVN „Żony Hollywood”? W programie tym pojawiło się wiele barwnych postaci. Jednak najciekawszą z nich okazała się Kinga Korta. Po zakończeniu programu wiele osób nadal śledzi jej losy z dużą przyjemnością. Kinga Korta Instagram to świetne źródło wiedzy.

Kobieta ciesząca się naprawdę sporą popularnością

Kinga Korta zdobyła sporą popularność w Polsce dzięki swojemu udziałowi w bardzo popularnym programie o nazwie „Żony Hollywood”. Pomimo tego, że przestała występować w show telewizyjnym, cieszy się nadal ogromną popularnością w Internecie. Musimy wiedzieć, że profil Kinga Korta Instagram to ponad sto tysięcy fanów. Od zeszłego roku bardzo charyzmatyczna bizneswoman jest już na ustach wszystkich. Szczególnie z uwagi na swoją ciążę oraz dosyć późne macierzyństwo.

Co wiemy o ciąży Kingi Korty?

Wiemy już, że Kinga Korta późno zaszła w ciążę. W sieci pojawiły się informacje, że kobieta urodziła po pięćdziesiątce. Jednak gwiazda informację tą od razu zdementowała w sieci. Jednocześnie powiedziała, że nigdy nie powie i jednocześnie nikt się nie dowie ile ma lat. Na pewno jednak nie została matką po pięćdziesiątce, ponieważ do pięćdziesiątki jeszcze trochę jej brakuje. Od momentu zajścia w ciąże działalność Kingi Korty uściśliła się jedynie do Instagrama. Obecnie gdy jej synek jest już na świecie, to w roli głównej właśnie on występuje na jej profilu.

Jej synek jest naprawdę świetnym malcem. Ma na imię Greyson. Kinga Korta nigdy nie zaprzeczała, że jej syn został poczęty dzięki popularnej metodzie in vitro. Wiele osób zastanawia się czy gwiazda ze swoim mężem Chetem planuje kolejne dziecko? Pozostaje nam jedynie zaczekać, ale już gdzie można było się natknąć na informację, że o kolejnych dzieciach raczej nie myślą. Wystarczy im jeden ukochany synek.

Nawet po profilu Kingi Korty na Instagramie możemy zaobserwować jak bardzo kobietę zmieniają dzieci. Naprawdę różnica w zachowaniu oraz trybie życia znacznie się zmienia. Śmiało możemy powiedzieć, że życie codzienne zmienia się o trzysta sześćdziesiąt stopni. Co jak co, ale jest to dużo lepsza zmiana. Każdy rodzic docenia skarb, który pojawił się na świecie i świat kręci się teraz wokół maluszka. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego czy też niestosownego. Nie zrozumie tego doznania nikt kto nie doświadczył bycia rodzicem. Trzeba koniecznie spróbować. Kinga Korta jest na to najlepszym przykładem. Wejdźmy sobie na jej Instagram, a na pewno zainspirujemy się.

Dodaj komentarz