Kids

Lekki wózek spacerowy do miasta

Potrzeby rodziców uzależnione są nie tylko od charakteru, ale również obranego stylu życia czy miejsca zamieszkania. Nie każdy zakłada rodzinę, mając jednorodzinny dom na wsi – coraz częściej decydujemy się na mieszkanie w bloku, po prostu lubiąc hałas i tłok miasta. Gdy na świecie pojawia się maluszek, warto odpowiednio dopasować wybraną wyprawkę, w której bardzo istotny okazuje się wózek spacerowy. To właśnie on sprawia, że nasza codzienność z dzieckiem może stać się o wiele łatwiejsza na nawet kilka lat.

Nowocześni rodzice żyją szybko – każdego dnia bardzo sprawnie łączą obowiązki opiekunów dziecka i pracowników. Producenci muszą za nimi nadążyć, oferując wózki spacerowe zapewniające komfort w czasie codziennych obowiązków i jednocześnie sprawdzające się podczas spokojniejszych spacerów. Jednym z nich z całą pewnością jest innowacyjny wózek Oyster3, który można stosować już od chwili narodzin. Jakie rozwiązania oferuje?

Wózek spacerowy Oyster3 – poznaj go bliżej

Bardzo istotne jest to, że wózek spacerowy Oyster3 został zaprojektowany w taki sposób, by sprawdzać się już od chwili narodzin. Siedzisko daje możliwość rozłożenia na płasko, a więc będzie komfortowe i bezpieczne również dla noworodka. Należy podkreślić, że można montować je zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Jego obracanie jest niezwykle proste. Spacerówka posiada specjalny pasek, który wystarczy podciągnąć, by zmienić dziecku kierunek jazdy. Musisz wiedzieć, że ten model “rośnie razem z dzieckiem” – na krawędziach budki znajdziesz specjalne przyciski zwalniające, które pozwalają na regulację wysokości budki oraz uprzęży.

Jednym z ważniejszych dla młodych rodziców aspektem jest także oszczędność przestrzeni – zarówno tej w często niewielkim mieszkaniu, jak i w samochodzie. To bardzo ważne, by spacerówka nie zajmowała zbyt wiele miejsca, gdyż chcą poruszać się sprawnie po swoim domu i zawsze zmieścić w aucie wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy czy duże zakupy. Choć wózek spacerowy Oyster3 jest nieco większy od swojego poprzednika, producent zadbał o to, by jego rozmiary po złożeniu były niezwykle kompaktowe. Co istotne z punktu widzenia wygody, rodzice nie muszą zdejmować siedziska, niezależnie od tego, jak jest zamontowane (przodem czy tyłem do kierunku jazdy). Składanie trwa więc dosłownie kilka sekund, co również ma ogromne znaczenie w czasie codziennych czynności. Dodatkowym wsparciem jest wysuwany uchwyt, dzięki któremu spacerówkę bardzo łatwo jest przenieść z miejsca na miejsce.

Lekki wózek spacerowy Oyster3 zapewnia bardzo płynne prowadzenie i komfortowe użytkowanie. Warto podkreślić w nim obecność dużych kół o turbinowej konstrukcji oraz opon z poliuretanowej pianki, która jest bardzo odporna na przebicia. Producent postawił również na miękkie zawieszenie, by spacerówka sprawdziła się także w nieco bardziej skomplikowanym terenie. Dla wygody rodziców przednie, obrotowe koła można zablokować przy użyciu jednego przełącznika.

Należy podkreślić, że lekka spacerówka Oyster3 została zaprojektowana w taki sposób, by zapewnić bezpieczeństwo dla dziecka. Posiada 5-punktową uprząż bezpieczeństwa z praktycznymi nakładkami naramiennymi dla większej wygody. Znajdziesz w niej rozpinaną budkę z ochroną przeciwsłoneczną UV 50+ i dodatkowo wysuwany daszek przeciwsłoneczny, by skutecznie chronić buzię maluszka. Komfort w cieplejsze dni zapewnia również siatka wentylacyjna.

Wózek spacerowy Oyster3 jest też bardzo elegancki – doskonale wpisuje się w wymagania współczesnych rodziców. Producent postawił na wykończenie ręcznie obszytym pałąkiem dla dziecka oraz rączką dla rodzica z teleskopową regulacją. To jednocześnie piękne, wygodne i bezpieczne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w mieście.

Dodaj komentarz