Lifestyle

Lubisz „Dancing with the Stars – Taniec z Gwiazdami”? Na pewno Nina Tyrka jest Ci znana

W telewizji uwielbiamy oglądać nie tylko seriale oraz filmy, ale także programy rozrywkowe. Obecnie na stacji Polsat bardzo popularnym programem już od długich, długich lat jest program „Dancing with the Stars – Taniec z Gwiazdami”. Każdy z jego fanów, ma na pewno swojego ulubionego tancerza. Serca wielu skradła Nina Tyrka.

Taniec to jest to

Taniec jest dziedziną, którą interesuje się wielu z nas. Nie mówimy tutaj oczywiście o zawodowym ocenianiu, ale o walorach stylistycznych, o których moglibyśmy mówić godzinami. Pięknie ogląda się taniec. Czujemy te emocje razem z tancerzami. Właśnie dlatego tak Polacy pokochali program „Dancing with the Stars – Taniec z Gwiazdami”. Program ten jest już z nami od wielu lat. Najpierw był to projekt realizowany przez stację TVN, a obecnie przez Polsat. Dzięki temu programowi pokochaliśmy taniec i potrafimy rozpoznać różne style. Obecnie gwiazdami są już nauczyciele tańca. Jednym z nich jest Nina Tyrka. Pokochało ją wielu fanów. Kim jest prywatnie? Dowiedzmy się o niej nieco więcej.

Nieco więcej informacji o Ninie Tyrce

Nina Tyrka to nie tylko uczestniczka programu „Dancing with the Stars – Taniec z Gwiazdami”. Przez naprawdę wiele lat jest także tancerką Zawodowej Grupie Tanecznej Volt oraz instruktorem w szkole Egurrola Dance Studio.

Taniec w rzeczywistości jest obecny w życiu Niny Tyrki już od kilkunastu lat. Posiada możliwie najwyższą międzynarodową klasę S w towarzyskim tańcu. Na swoim koncie ma, poparty wysokimi pozycjami i wieloma tytułami udział w licznych turniejach o krajowej oraz międzynarodowej randze. Jej pasja i serce do tańca również się przejawiają w pracy jako instruktor tańca. Sprawdza się w tym, co kocha. Dzięki niesamowitym zapale oraz także sporej cierpliwości potrafi osiągnąć razem ze swoimi tancerzami niesamowite rezultaty. W zasadzie to całe jej życie to taniec. Co więcej związała się także z tancerzem. Jej partnerem jest Agustin Egurrola. Mają ze sobą uroczą córeczkę.

Sądząc po rodzicach ich córeczka będzie miała taneczne geny i na pewno zwiąże się z tańcem. Oboje jednak podkreślają, że nie jest to łatwy zawód. Należy być w tym wszystkim wytrwałym, a do tego także nie poddawać się. W zawodzie tancerza przychodzą lepsze, ale także gorsze momenty. Musimy być na nie przygotowani. Nie należy się w żadnym wypadku poddawać. Nie prowadzi to do ścieżki kariery i sukcesu, ale raczej w odwrotną stronę. Nina Tyrka jest przykładem na to, że marzenia się spełniają. Musimy tylko chcieć i ciężko pracować.

Dodaj komentarz